Spotřební elektronika  Audio  Sluchátka Mikrofony  Yealink UH38 náhl. souprava připojení USB/Bluetoot

Yealink UH38 náhl. souprava připojení USB/Bluetoot

Yealink UH38 jsou prémiová stereo USB sluchátka s fenomenálním zvukem hovorů a hudby. Potlačení šumu pomocí dvou mikrofonů a technologie Acoustic Shield vám poskytují vynikající zážitek z hovoru. UH38 podporují duální připojení USB a Bluetooth, což vám umožňuje řídit dvě hovorová zařízení současně a zlepšit tak efektivitu zpracování hovorů. Díky prémiovým materiálům…
Kategorie: Sluchátka Mikrofony
Kód: 3534306PN: UH38DUALUCBATVýrobce: YealinkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 105   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 566 Kč
Běžná maloobchodní cena: 3 380 Kč
Ušetříte 275 Kč (8,13 %)
Cena po registraci:
3 062 Kč
Cena bez DPH: 2 531 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Yealink UH38 jsou prémiová stereo USB sluchátka s fenomenálním zvukem hovorů a hudby. Potlačení šumu pomocí dvou mikrofonů a technologie Acoustic Shield vám poskytují vynikající zážitek z hovoru. UH38 podporují duální připojení USB a Bluetooth, což vám umožňuje řídit dvě hovorová zařízení současně a zlepšit tak efektivitu zpracování hovorů. Díky prémiovým materiálům a robustnímu kovovému rámu je UH38 texturované a odolné. Díky měkkému a pokožce příjemnému hlavovému mostu a náušníkům je headset pohodlný po celý den. UH38 je náhlavní souprava, která vám poskytne to nejlepší soustředění a spolupráci, zvýší vaší produktivitu na novou úroveň, ať už jste v kanceláři nebo pracujete na dálku doma. Bezproblémově funguje s hlavními platformami a nativně se integruje s IP telefony Yealink.

UH38 podporuje dynamický EQ pro automatické přepínání režimu hovoru nebo režimu hudby. Můžete si vychutnat čistou a přirozenou kvalitu zvuku v režimu hovoru, prostorný a detailní zvuk v režimu hudby. Nový design náušníků a oválná paměťová pěna izolují okolní hluk, přinášejí vynikající pasivní redukci hluku a vytvářejí ten nejlepší zážitek z poslechu.
Duální mikrofony pro potlačení hluku a technologie Acoustic Shield mohou účinně odolat rušení okolního prostředí a výrazně snížit hluk na pozadí během hovoru. Pomáhá zlepšit srozumitelnost a kvalitu hovoru a přináší maximální zážitek z volání.

Podporovaný režim duálního připojení USB-A a Bluetooth, bezdrátový dosah Bluetooth může být až 10 m. Uživatelé mohou připojit a spravovat dva druhy hovorových zařízení současně a bezproblémově přepínat mezi PC a mobilním zařízením a zlepší efektivitu zpracování hovorů.
UH38 Dual je v režimu Bluetooth napájen vestavěnou dobíjecí baterií, která kombinuje spolehlivost kabelových náhlavních souprav a flexibilitu bezdrátových náhlavních souprav.
The 360° busylight se automaticky rozsvítí červeně, když telefonujete nebo jste na schůzce, aby se snížilo vnější rušení a zlepšila se efektivita práce.

Parametry

BarvaČerná
Bezdrátové sluchátkaAno
Drátová sluchátkaAno
MikrofonAno
Typ bezdrátového připojeníBluetooth
Typ drátového připojeníUSB

Ke stažení