Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Telefony VoIP, IP, Skype  Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT…
Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigE
Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigEYealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigEYealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigEYealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigEYealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigE
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon s kamerou, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigE

Yealink T58W Pro je prémiové stolní zařízení pro teamovou spolupráci. Telefon je vybavený kamerou, jasným 7 palcovým dotykovým a nastavitelným barevným displejem, který je umístěn tak, aby přinesl špičkový komunikační zážitek na špičkové úrovni s novým uživatelským rozhraním, pětimegapixelovým fotoaparátem a vícecestnými audio/video konferencemi. U Yealink T58W Pro si zalíbíte…
Kategorie: Telefony VoIP, IP, Skype
Kód: 3534262PN: SIP-T58WPROCAMERAVýrobce: YealinkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
11 804   včetně DPH
Cena bez DPH: 9 755 Kč
Běžná maloobchodní cena: 13 990 Kč
Ušetříte 2 186 Kč (15,63 %)
Cena po registraci:
11 774 Kč
Cena bez DPH: 9 730 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 7.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Yealink T58W Pro je prémiové stolní zařízení pro teamovou spolupráci. Telefon je vybavený kamerou, jasným 7 palcovým dotykovým a nastavitelným barevným displejem, který je umístěn tak, aby přinesl špičkový komunikační zážitek na špičkové úrovni s novým uživatelským rozhraním, pětimegapixelovým fotoaparátem a vícecestnými audio/video konferencemi.
U Yealink T58W Pro si zalíbíte inovativní Bluetooth sluchátko, které umožňuje uživateli využít bezdrátovou komunikaci a volně a pohodlně se pohybovat.

Profesionální hardware a špičkový akustický algoritmus Yealink dělají z řady T58W experta na eliminaci hluku a udržení každé konverzace čisté a soustředěné.
Řada T58W, podpořená vylepšenými čipovými sadami, přichází s vylepšeným výkonem systému s rychlou odezvou a posílenou kapacitou zpracování. Použitím operačního systému Android 9.0 také zlepšuje šifrování dat, správu oprávnění, rychlost odezvy a integrovatelnost, aby byly splněny požadavky pro moderní business a budoucí udržitelnosti.
Vzhledem k tomu, že bezpečnost dat je jedním z nejvýznamnějších problémů, nová sada telefonů využívá technologii Arm TrustZone k ochraně různých dat a aplikací založených na ARM.
Díky podpoře platformy Yealink/Unify Square Device Management Platform lze správu, provisioning a aktualizace řady T58W implementovat efektivněji a zjednodušeně.

Hlavní parametry:
OS Android 9.0
7'' kapacitní nastavitelná dotyková obrazovka
Až 16 účtů SIP
Bluetooth sluchátko BTH58
Optimal HD audio, Yealink Noise Proof technologie
Plně duplexní hands-free reproduktor s AEC
Vestavěné Bluetooth/Wi-Fi
Dva porty USB 2.0 pro USB sluchátka a pro ukládání dat médií a aplikací
Dva Gigabit Ethernetové porty, podpora PoE
5 megapixelová HD kamera s privátní závěrkou
Podpora 720p30 HD videokonference přes CAM50
Podpora až 3 rozšiřujících EXP50 modulů

Parametry

Obsahuje switchAno
Počet LAN portů2
POEAno
Rychlost LAN max.1 Gbps

Ke stažení