Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Telefony VoIP, IP, Skype  Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko…
Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigE
Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigEYealink SIP-T58W Pro SIP telefon, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigE
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Yealink SIP-T58W Pro SIP telefon, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, BT sluchátko, GigE

Yealink T58W Pro je prémiové stolní zařízení pro teamovou spolupráci. Telefon je vybavený jasným 7 palcovým dotykovým a nastavitelným barevným displejem, který je umístěn tak, aby přinesl špičkový komunikační zážitek na špičkové úrovni s novým uživatelským rozhraním, pětimegapixelovým fotoaparátem a vícecestnými audio/video konferencemi. U Yealink T58W Pro si zalíbíte…
Kategorie: Telefony VoIP, IP, Skype
Kód: 3534261PN: SIP-T58W PROVýrobce: YealinkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Yealink T58W Pro je prémiové stolní zařízení pro teamovou spolupráci. Telefon je vybavený jasným 7 palcovým dotykovým a nastavitelným barevným displejem, který je umístěn tak, aby přinesl špičkový komunikační zážitek na špičkové úrovni s novým uživatelským rozhraním, pětimegapixelovým fotoaparátem a vícecestnými audio/video konferencemi.
U Yealink T58W Pro si zalíbíte inovativní Bluetooth sluchátko, které umožňuje uživateli využít bezdrátovou komunikaci a volně a pohodlně se pohybovat.

Profesionální hardware a špičkový akustický algoritmus Yealink dělají z řady T58W experta na eliminaci hluku a udržení každé konverzace čisté a soustředěné.
Řada T58W, podpořená vylepšenými čipovými sadami, přichází s vylepšeným výkonem systému s rychlou odezvou a posílenou kapacitou zpracování. Použitím operačního systému Android 9.0 také zlepšuje šifrování dat, správu oprávnění, rychlost odezvy a integrovatelnost, aby byly splněny požadavky pro moderní business a budoucí udržitelnosti.
Vzhledem k tomu, že bezpečnost dat je jedním z nejvýznamnějších problémů, nová sada telefonů využívá technologii Arm TrustZone k ochraně různých dat a aplikací založených na ARM.
Díky podpoře platformy Yealink/Unify Square Device Management Platform lze správu, provisioning a aktualizace řady T58W implementovat efektivněji a zjednodušeně.

Hlavní parametry:
OS Android 9.0
7'' kapacitní nastavitelná dotyková obrazovka
Až 16 účtů SIP
Bluetooth sluchátko BTH58
Optimal HD audio, Yealink Noise Proof technologie
Plně duplexní hands-free reproduktor s AEC
Vestavěné Bluetooth/Wi-Fi
Dva porty USB 2.0 pro USB sluchátka a pro ukládání dat médií a aplikací
Dva Gigabit Ethernetové porty, podpora PoE
Podpora 720p30 HD videokonference přes CAM50 (volitelně)
Podpora až 3 rozšiřujících EXP50 modulů

Parametry

Obsahuje switchAno
Počet LAN portů2
POEAno
Rychlost LAN max.1 Gbps

Ke stažení