Počítače a kancelář  Počítačové komponenty  Disky a řadiče  Pevné disky (Harddisk)  WD RED PLUS NAS WD80EFPX/8TB/3.5"/256MB cache/5640 RPM/215 MB/s/CMR
WD RED PLUS NAS WD80EFPX/8TB/3.5"/256MB cache/5640 RPM/215 MB/s/CMR
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

WD RED PLUS NAS WD80EFPX/8TB/3.5"/256MB cache/5640 RPM/215 MB/s/CMR

Výkonné pevné disky navržené pro výkon, spolehlivost a energetickou účinnost v malých až středních prostředích NAS. Disky WD Red® Plus jsou navrženy tak, aby zvládaly pracovní zátěž náročných uživatelů a prostředí NAS malých a středních podniků. Disky WD Red Plus poskytují rychlost a kapacitu potřebnou k ukládání, ochraně a sdílení rostoucího množství dat ve středně…
Kategorie: Pevné disky (Harddisk)
Kód: 3778843PN: WD80EFPXVýrobce: Western DigitalZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
6 087   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 031 Kč
Běžná maloobchodní cena: 6 233 Kč
Ušetříte 146 Kč (2,35 %)
Cena po registraci:
6 051 Kč
Cena bez DPH: 5 001 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)7.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Výkonné pevné disky navržené pro výkon, spolehlivost a energetickou účinnost v malých až středních prostředích NAS.

Disky WD Red® Plus jsou navrženy tak, aby zvládaly pracovní zátěž náročných uživatelů a prostředí NAS malých a středních podniků. Disky WD Red Plus poskytují rychlost a kapacitu potřebnou k ukládání, ochraně a sdílení rostoucího množství dat ve středně velkých systémech NAS optimalizovaných pro pole RAID se zvýšenou energetickou účinností.

Vyladěno pro NAS s NASware™
Exkluzivní technologie NASware™ společnosti Western Digital dolaďuje parametry disku tak, aby odpovídaly pracovnímu zatížení systému NAS, což pomáhá zvýšit výkon a spolehlivost.

Navrženo pro nepřetržitý provoz
Protože váš systém NAS je vždy zapnutý, spolehlivý disk je nezbytný. Pevné disky WD Red Plus jsou navrženy pro systémy, které pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což uživatelům dává jistotu, že mají spolehlivý přístup ke svým datům.

Testováno na spolehlivou kompatibilitu
Western Digital spolupracuje s širokou škálou dodavatelů systémů NAS pro rozsáhlé testování, aby byla zajištěna kompatibilita s většinou krytů NAS.

Optimalizováno pro nižší TCO
Disky WD Red Plus jsou navrženy tak, aby spotřebovávaly méně energie (ve srovnání s předchozími modely) a běžely chladněji, což snižuje provozní náklady a pomáhá snižovat teplo v tepelně náročných NAS boxech.

Poháněno pro silný výkon
Navzdory menší spotřebě mají disky dostatek šířky pásma, aby zvládly smíšené požadavky na výkon systémů NAS s více disky.

Vyvážený pro zvýšenou spolehlivost
Pevné disky, které nejsou správně vyváženy, mohou ve vícediskových systémech způsobovat nadměrné vibrace a hluk, což by mohlo zkrátit životnost pevného disku a časem snížit výkon. Naše vylepšená technologie řízení vyvážení ve dvou rovinách výrazně zlepšuje vyvážení a zvyšuje celkový výkon a spolehlivost pohonu.

Podporováno prvotřídní podporou a zárukou
Jako přední výrobce pevných disků stojí společnost Western Digital za svými řešeními úložiště NAS se zárukou 3leté omezené záruky a prvotřídních služeb podpory pro bezproblémové ukládání dat.

Disky pro stolní počítače vs. WD Red® Plus
Je důležité vybrat si disk speciálně vytvořený pro systémy NAS optimalizované pro RAID, abyste zajistili optimální výkon a zachovali vaše cenná data. Při výběru pevného disku pro váš NAS vezměte v úvahu následující:
• Kompatibilita: Na rozdíl od stolních disků jsou pevné disky WD Red Plus speciálně navrženy a testovány pro NAS a zahrnují technologii NASware™, která dolaďuje parametry disku tak, aby odpovídaly pracovnímu zatížení systému NAS pro optimální výkon.
• Spolehlivost: Disky pro stolní počítače nejsou obvykle navrženy pro požadavky prostředí NAS, které je neustále zapnuté. Pevné disky WD Red Plus jsou navrženy tak, aby fungovaly v náročných podmínkách, s nimiž se setkáte v prostředích NAS s vysokou intenzitou 24x7 pro více uživatelů.
• Připraveno pro RAID: Pevné disky WD Red jsou navrženy s řízením obnovy chyb RAID, které pomáhá snížit selhání v systémech NAS s více šachtami, na rozdíl od většiny stolních disků, které jsou konfigurovány pro obecné použití.
• Ochrana proti hluku a vibracím: Disky pro stolní počítače, které jsou navrženy pro samostatný provoz, obvykle nabízejí malou nebo žádnou ochranu před hlukem a vibracemi přítomnými v systému s více disky. Pevné disky WD Red obsahují senzory Rotation Vibration (RV), které předvídají a proaktivně působí proti poruchám způsobeným zvýšenými vibracemi, které se často vyskytují u systémů NAS s více šachtami.

Kompletní specifikace
Funkce
- Ideální pro domácí kanceláře, pokročilé uživatele, malé a střední podniky a spotřebitelské/komerční systémy NAS
- Pro systémy NAS optimalizované pro RAID s až 8 pozicemi
- Hodnoceno pro pracovní zátěž 180 TB/rok 1 a 1 milion hodin MTBF

Kapacita
8 TB

Form Factor
3,5 palce

Konektor
SATA

Kompatibilita
Systémy NAS optimalizované pro pole RAID s až 8 pozicemi

Rozhraní
SATA

Přenosová rychlost
až 215 MB/s

Rychlost disku (RPM)
5640 ot./min

Technologie nahrávání
CMR

Velikost mezipaměti
256 MB

Záruka
3letá omezená záruka

Vytrvalost (TBW)
180 TB/rok

Rozměry (D x Š x V)
5,79" x 4" x 1,03"

Hmotnost
715 gramů

Modelové číslo
WD80EFPX

Provozní teplota
0 °C až 65 °C

Neprovozní teplota
-40 °C až 70 °C

Certifikace
BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL

Parametry

Kapacita8 TB
Otáčky5 400 ot/min
ProvedeníInterní
RozhraníSATA III
Rozměr3,5"
TypHDD
VýrobceWestern Digital