Dům, Dílna, Zahrada  Domácí spotřebiče  Vysavače  Vysavač robotický Rovus ROBOTIC VAC&MOP
Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Vysavač robotický Rovus ROBOTIC VAC&MOP

Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP Chcete, aby byl váš domov vždy čistý, i po náročném dni? Robotický vysavač a mop to vyřeší za vás. Vhodný na mnoho povrchů s nejnovější technologií mapování okolí. Ve třech krocích zametá, vysává a vytírá jediným přejetím! Funkce 3v1 pro bezproblémové čištění podlah Nechte robotický vysavač Rovus…
Kategorie: Vysavače
Kód: 2950033Výrobce: RovusZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP
Chcete, aby byl váš domov vždy čistý, i po náročném dni? Robotický vysavač a mop to vyřeší za vás. Vhodný na mnoho povrchů s nejnovější technologií mapování okolí. Ve třech krocích zametá, vysává a vytírá jediným přejetím!

Funkce 3v1 pro bezproblémové čištění podlah
Nechte robotický vysavač Rovus zametat, vysávat a vytírat váš domov, zatímco jste v práci nebo relaxujete. Nejnovější technologie mapování, snímání a dobíjení dělají z tohoto robota rychlý, efektivní a nenáročný způsob, jak udržet čistotu všech vašich podlah.

Robotický vysavač nabízí třístupňové čištění pro různé druhy povrchů. Při jednom přejetí dokáže:

- Zamést špínu, prach a nečistoty
- Vysát všechny podlahy pomocí sacího výkonu až 1200 Pa
- Setřít a odstraňovat odolné skvrny
- Je vhodný na všechny typy povrchů, od hrubých koberců až po kuchyňské dlaždice.

Při výšce 8 cm je robot dostatečně štíhlý na to, aby se dostal pod většinu nábytku a vyčistí i místa, kde se běžné vysavače a mopy tak jednoduše nedostanou.
Díky zabudovanému gyroskopu robot dokáže efektivněji mapovat váš domov a zapamatovat si, kde už vysával, a nezanechá žádné místo neuklizené.
elká kolečka robota zaručují, že projde i přes koberce a dveřní lišty vysoké až 1,5 cm. Senzory zaznamenají, kdy se robot nachází na novém povrchu, a v případě potřeby změní funkci. Při zaznamenání koberců se automaticky zvýší sací výkon.

Inteligentní senzory zabraňují pádu robota ze schodů a senzory proti nárazu mu pomáhají vyhnout se překážkám.

Jednoduše nastavitelné programy zaručují, že robotu můžete dát každý den různé pokyny. 7 různých čistících režimů - auto, podél stěn, gyroskop, náhodný, konkrétní oblast, intenzivní a mytí - nabízejí úplné přizpůsobení potřebám vašeho domova a životního stylu. Dálkové ovládání zvyšuje jeho praktičnost.

Výkonná lithium-iontová baterie vydrží až 2 hodiny a když je stav baterie nízký, robot se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu tam, kde skončil a bude usilovně pracovat, aby zaručil čistotu vašeho domova.

Robot využívá primární dvojitý filtr a HEPA filtr, které spolupracují na tom, aby vaše podlahy a vzduch byly čisté a bez prachu, roztočů a mikročástic, které způsobují podráždění a alergie, a umožní vám a vaší rodině snadněji dýchat.

Zásobník 2v1 slouží zároveň jako 220 ml vodní zásobník a 230 ml zběrník na nečistoty se systémem, který se jednoduše vybírá a čistí.

Technické parametry:

- Objem nádobky na vodu: 220 ml a na prach 230 ml
- Dobíjecí baterie 14,4 V 2200 mAh, auto nabíjení
- Sací síla 1200 Pa (funkce boost)
- Více než 100 min používání na jedno nabití.
- 7 čistících programů
- Ovladač
- Překoná překážky vysoké do 1,5 cm