Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack
UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack

UACC-OM-MM-10G-D-2 je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3454878PN: UACC-OM-MM-10G-D-2Výrobce: UbiquitiZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 347   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 113 Kč
Cena po registraci:
1 292 Kč
Cena bez DPH: 1 068 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)7.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

UACC-OM-MM-10G-D-2 je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

Parametry

Konektor DisplayPortNe
Konektor HDMINe
OptikaAno