Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  UBNT Single-Mode optický modul SFP, 1 Gbit, BiDi, sada 2 kusů
UBNT Single-Mode optický modul SFP, 1 Gbit, BiDi, sada 2 kusů
UBNT Single-Mode optický modul SFP, 1 Gbit, BiDi, sada 2 kusů
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

UBNT Single-Mode optický modul SFP, 1 Gbit, BiDi, sada 2 kusů

UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-1G-S umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 3 km. Vlnová délka pro příjem signálu (Tx) je u modrého modulu 1310 nm a u žlutého modulu 1550 nm. Vlnová délka pro…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3563814PN: UACC-OM-SM-1G-S-2Výrobce: UbiquitiZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
876   včetně DPH
Cena bez DPH: 724 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem, více od 30.12.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 1.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks

Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-1G-S umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 3 km.
Vlnová délka pro příjem signálu (Tx) je u modrého modulu 1310 nm a u žlutého modulu 1550 nm. Vlnová délka pro vysílání (Rx) je u modře značeného modulu je 1550 nm a žlutého modulu je 1310 nm.

Modul je určen pro LC/UPC konektory.

Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na dlouhé vzdálenosti.
Využití je pro každé vnitřní a venkovní moderní sítě.

Ubiquiti optické moduly splňují standard SFP MSA (Multi-Source Agreement).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: singlemode

Vzdálenost: max. 3 km

Tx/Rx: 1310 nm / 1550 nm

Konektor: 2 x LC

Parametry

Konektor DisplayPortNe
Konektor HDMINe
OptikaAno