Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  TP-LINK TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

TP-LINK TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module,LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 2kmCompatible with Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)Supports Hot Swappable
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2867477PN: TL-SM321B-2Výrobce: TP-LINKZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
653   včetně DPH
Cena bez DPH: 540 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)24.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module,LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 2kmCompatible with Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)Supports Hot Swappable

Parametry

OptikaAno
Provedení switcheModuly