Počítače a kancelář  Síťové prvky  TP-LINK TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]
TP-Link TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

TP-LINK TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]

Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber Extends fiber distance up to 20km TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2945947PN: TL-FC111B-20Výrobce: TP-LINKZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
560   včetně DPH
Cena bez DPH: 463 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy, více od 11.1.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.11. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

  • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
  • Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
  • Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
  • Extends fiber distance up to 20km
TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Parametry

Konvertor dle typuLAN/optika singlemode
Technologie konvertoruFast Ethernet 10/100Mbps