Dům, Dílna, Zahrada  Bydlení a doplňky  Osvětlení  Světlo do skříně YEELIGHT YLBGD-0046s
Světlo do skříně YEELIGHT YLBGD-0046s
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Světlo do skříně YEELIGHT YLBGD-0046s

Už jste někdy po setmění něco hledali ve skříni? Při zhasnutém světle je často nemožné cokoli najít, a pokud ho zapnete, riskujete, že vzbudíte zbytek domácnosti. Se světlem Yeelight můžete na takové problémy zapomenout! Ultratenké světlo do skříně s detekcí pohybu se automaticky zapne, jakmile zjistí vaši přítomnost, a poskytne vám k očím šetrné osvětlení s teplotou barev…
Kategorie: Osvětlení
Kód: 3715366Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
731   včetně DPH
Cena bez DPH: 604 Kč
Cena po registraci:
730 Kč
Cena bez DPH: 603 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)29.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Už jste někdy po setmění něco hledali ve skříni? Při zhasnutém světle je často nemožné cokoli najít, a pokud ho zapnete, riskujete, že vzbudíte zbytek domácnosti. Se světlem Yeelight můžete na takové problémy zapomenout! Ultratenké světlo do skříně s detekcí pohybu se automaticky zapne, jakmile zjistí vaši přítomnost, a poskytne vám k očím šetrné osvětlení s teplotou barev 4000 K a nastavitelným jasem. Toto snadno instalovatelné bezdrátové zařízení se dodává ve 3 velikostech a 2 barvách - jistě si vyberete ideální verzi pro vás.

Už žádné hledání správných tlačítek ve tmě. Světlo má zabudovaný přesný snímač pohybu s pracovním dosahem až 4 m vpředu a až 2 m na obou stranách při maximálním úhlu 120°. Díky tomu se světlo Closet Light automaticky rozsvítí, jakmile zjistí vaši přítomnost. Pohyb po bytě a hledání čehokoli po setmění se právě stalo jednodušším!

Zařízení je vybaveno inteligentním senzorem citlivým na světlo, který detekuje okolní podmínky. Pokud je v místnosti tma, světlo se rozsvítí po zjištění vaší přítomnosti. Pokud je v místnosti světlo, světlo se nerozsvítí, což vám ušetří elektrickou energii. Světlo ve skříni můžete také kdykoli během dne zapnout ručně pouhým stisknutím a podržením příslušného tlačítka.

Lampa vytváří k očím šetrné, teplé světlo s teplotou barvy 4000 K. Díky tomu optimálně osvětlí každý kout. Jas světla lze navíc nastavit - můžete jej tak lépe přizpůsobit svým potřebám, očekáváním nebo zvyklostem.

Šířka lampy je pouhých 0,9 cm. Díky tomu ji můžete snadno umístit na vybrané místo - nebude zabírat příliš mnoho místa. Kvalitní kovová povrchová úprava navíc dodává přístroji moderní, industriální charakter - s její pomocí dokonale doplníte výzdobu každého interiéru.

Montáž zařízení je báječně snadná a zabere vám jen několik okamžiků. Nemusíte se starat o zapojování kabelů ani vrtání příslušných otvorů. Stačí použít přiložené samolepicí magnetické držáky. Nalepte je na zvolené místo a poté k nim připevněte svítidlo. V případě potřeby ji také můžete kdykoli odejmout a vzít si ji s sebou, kamkoli budete potřebovat. Poznámka: samolepicí držáky jsou jednorázové a neměly by se odlepovat.

Nemusíte se bát, že by se vám světlo příliš rychle porouchalo. Každá varianta světla do skříně je vybavena odolnou dobíjecí baterií, která poskytuje překvapivě dlouhou dobu provozu. Za předpokladu, že zařízení používáte s mírnou frekvencí, vám jedno nabití vydrží přibližně 4-6 měsíců! Chcete-li světlo nabít, jednoduše jej připojte ke zdroji napájení pomocí portu USB-C.

Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi.

Technické parametry:

- Barva: Stříbrná
- Materiál: Hliník + plast
- Rozměry: 600x40x9 mm
- Hmotnost: 230g
- Jmenovitý výkon: 3.6W
- Napětí: 5V DC 0,5A
- Pohotovostní výkon: 0,2mA
- Kapacita baterie: 2200 mAh
- Doba provozu: ≥5 h v zapnutém režimu
- Životnost baterie: 300 cyklů, kapacita ≥80%
- Teplota barev: 4000K
- Jas: 180 lm, nastavitelný
- CRI: Ra80
- IP: IP20
- Vstup: DC 5V/1A
- Nabíjecí rozhraní: USB-C (nabíjecí kabel je součástí dodávky)
- Provozní teplota okolí: -10°C-40°C
- Provozní okolní vlhkost: 0-85%RH
- Teplota vnějšího povrchu lampy: ≤45° (plast)/55°C (kov)
- Vyměnitelný světelný zdroj: Ne
- Senzorové moduly: Infračervený senzor, světelný senzor
- Rozsah detekce: 0-4 m při 30°, 0-2 m při 120°