Dům, Dílna, Zahrada  Zahrada  Sud zahradní Keter Indigo 220l grafitový s podstavcem a kohoutkem
Sud zahradní KETER Indigo 220l grafitový s podstavcem a kohoutkem
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Sud zahradní Keter Indigo 220l grafitový s podstavcem a kohoutkem

Sudy na dešťovou vodu jsou oblíbenými pomocníky všech pěstitelů a nadšených zahrádkářů. Nashromážděte vodu z vydatných dešťů a netrapte se už s čím dál častějšími obdobími sucha. Zalévat v suchých dnech vodou z vodovodního řadu je drahý špás. Sud na dešťovou vodu se naplní sám, takže vám ušetří i půl práce. Sud na dešťovou vodu Keter Indigo pojme 220 l vody. Je uzavřený…
Kategorie: Zahrada
Kód: 3173580Výrobce: KeterZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sudy na dešťovou vodu jsou oblíbenými pomocníky všech pěstitelů a nadšených zahrádkářů. Nashromážděte vodu z vydatných dešťů a netrapte se už s čím dál častějšími obdobími sucha. Zalévat v suchých dnech vodou z vodovodního řadu je drahý špás. Sud na dešťovou vodu se naplní sám, takže vám ušetří i půl práce.

Sud na dešťovou vodu Keter Indigo pojme 220 l vody. Je uzavřený víkem, aby dovnitř napadaly listy ani jiné nečistoty. Vodu lze do sudu napouštět přímo z okapové roury skrz otvor ve víku. Ten je navíc vybavený filtrem nečistot, takže voda připravená pro zalévání je průzračně čistá. Otvor ve víku lze vyříznout podle předem připravených výlisků v průměru 60, 80 a 100 mm. Víko je pro vyšší bezpečnost opatřené dětskou pojistkou.

Pokud nemáte možnost postavit sud přímo pod okap a napojit rouru do víka, nevadí. Sud Keter Indigo nabízí i další možnost napouštění s pomocí okapového mezikusu a napouštěcí trubky, které jsou součástí balení. Je-li sud na dešťovou vodu plný, stačí přepnout pojistku na okapovém mezikusu a voda odteče okapovou rourou.

Napouštění vody do konve na zalévání je se sudem na dešťovou vodu Keter Indigo opravdu hračka. Využít můžete vypouštěcí kohout ve spodní části sudu. Potřebujete-li napustit konev na zalévání, ale nevejde se vám pod kohoutek, je tu i další možnost. Odmontujte kohout a na přípojku nasuňte vypouštěcí hadici, která je rovněž součástí balení. Konec hadice je vybavený závěsným systémem, který stačí po napuštění konve zavěsit do kolébky na víku sudu.

Sud na dešťovou vodu je postavený na vlastním stojanu. Stojan přesně kopíruje tvarované dno sudu, takže na něm Indigo drží jako přibitý.

- Sud na dešťovou vodu s objemem 220 l
- Stabilní stojan vykrojený přesně pro tvarované dno sudu
- Víko s otvorem pro okapní rouru 60/80/100 mm a filtrem nečistot
- Okapní mezikus pro alternativní možnost napouštění vody
- Dětská pojistka na víku pro vyšší bezpečnost
- Vypouštěcí kohout
- Vypouštěcí hadice pro naplnění vyšších nádob
- Závěsný systém na konci vypouštěcí hadice pro zavěšení na víko sudu

Vlastnosti:

- Hmotnost (kg: )9,76
- Rozměry š x v x h (cm): 72 x 107 x 72
- Barevné provedení: grafitová
- Objem (l): 220 l