Počítače a kancelář  Síťové prvky  Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D

Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 5m Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Technické informace Plášť: LSOH…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 3164652PN: 70232154Výrobce: SolarixZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
553   včetně DPH
Cena bez DPH: 457 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)28.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 5m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM4
Délka: 5 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze

Parametry

Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruLC
Typ konektoruSC
Typ vláknaMultimode