Spotřební elektronika  Audio  Sluchátka Mikrofony  Sluchátka Bluetooth ACEFAST T6 Green
Sluchátka Bluetooth ACEFAST T6 Green
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Sluchátka Bluetooth ACEFAST T6 Green

Sluchátka Acefast T6 ještě více zpříjemní poslech hudby. Disponují 4 mikrofony s ENC potlačením hluku, takže kvalita vašich hovorů bude perfektní. Sluchátka poskytují až 4 hodiny výdrže baterie a vestavěný digitální displej vás informuje o stavu nabití baterie. Bluetooth 5.0 zajišťuje spolehlivé připojení. S jejich používáním nebudete mít žádný problém a dotykové ovládání vám…
Kategorie: Sluchátka Mikrofony
Kód: 3713139Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sluchátka Acefast T6 ještě více zpříjemní poslech hudby. Disponují 4 mikrofony s ENC potlačením hluku, takže kvalita vašich hovorů bude perfektní. Sluchátka poskytují až 4 hodiny výdrže baterie a vestavěný digitální displej vás informuje o stavu nabití baterie. Bluetooth 5.0 zajišťuje spolehlivé připojení. S jejich používáním nebudete mít žádný problém a dotykové ovládání vám umožní přijmout hovor nebo změnit skladbu, aniž byste museli sahat po telefonu!

Poslouchejte své oblíbené skladby téměř bez omezení. Sluchátka poskytují až 4 hodiny nepřetržitého poslechu hudby nebo až 3 hodiny telefonních hovorů (70% hlasitost). S nabíjecím pouzdrem můžete tuto dobu prodloužit až na 20 hodin. Jeho kapacita je 500 mAh, takže sluchátka TB nabijete až 4x. A co víc, zařízení podporuje rychlé nabíjení, takže vám stačí jen 10 minut nabíjení, abyste si hudbu užili dalších 1,5 hodiny!

T6 se vyznačuje vysokou úrovní synchronizace, díky čemuž jsou ideální pro herní nadšence. Sluchátka Acefast umožní bezproblémové hraní bez rušení - Bluetooth 5.0 zaručuje perfektní přenos na vzdálenost až 10m. Můžete si také vybrat ze 2 režimů: Stereo a Single, díky kterému se každá sluchátka připojí k vybranému zařízení nezávisle.

Už nemusíte vytahovat telefon, abyste změnili skladbu! Sluchátka jsou vybavena dotykovými panely pro snadné ovládání. Můžete je použít ke správě příchozích hovorů, aktivaci hlasového asistenta, úpravě hlasitosti a změně skladeb pomocí několika klepnutí!

Sluchátka T6 vynikají nejen svou funkčností, ale také stylovým a moderním designem. Dodává se se silikonovým pouzdrem pro větší charakter a skvělou ochranu proti poškrábání. Bonusem navíc jsou malé rozměry a krytí IPX4, takže je můžete používat za jakýchkoli podmínek. Sluchátka jsou navíc extrémně pohodlná, takže je můžete používat i po dlouhou dobu bez nepohodlí a únavy.

Technické parametry:

- Technologie Bluetooth: 5.0
- Dekódovací protokoly: SBC/AAC
- Frekvence: 20Hz~20kHz
- Rozsah: až 10 m
- Kapacita baterie sluchátek 40 mAh
- Pouzdro s kapacitou baterie: 500 mAh
- Provozní doba:
- 4 hodiny (poslech hudby)
- 3 hodiny (telefonní hovory)
- Maximální provozní doba: až 20 hodin (s nabíjecím pouzdrem)
- Doba nabíjení: Cca. 2 hodiny
- Napájecí zdroj nabíjecího pouzdra: DC 5V/0,4A
- Rozměry: 49,5 x 42,4 x 29,6 mm
- Hmotnost: Cca. 39,5 g
- Voděodolnost: IPX4
- Velikost reproduktoru: 6 mm
- Účinnost reproduktorů: 104 + 2 dB

Obsah balení:

- Sluchátka
- Nabíjecí pouzdro
- Silikonové ochranné pouzdro
- Gumičky na sluchátka 4x (XS/S/M/L)
- USB/USB-C kabel
- Uživatelský manuál