Hračky, hobby, sport, zábava  Zábava  Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů
Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů

Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů Máte doma zvídavé děti a hledáte způsob, jak je zabavit, a přitom naučit něco nového? Vyzkoušejte interaktivní hru Orboot Dinos. Tvůrci hraček Shifu přicházejí na trh s unikátní glóbem, který srozumitelně, a přitom hravě přibližuje život více než 50 druhů dinosaurů. Nechte své ratolesti cestovat časem a pošlete…
Kategorie: Zábava
Kód: 3285448PN: PS-SHIFU-027Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 569   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 297 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)1.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů

Máte doma zvídavé děti a hledáte způsob, jak je zabavit, a přitom naučit něco nového? Vyzkoušejte interaktivní hru Orboot Dinos. Tvůrci hraček Shifu přicházejí na trh s unikátní glóbem, který srozumitelně, a přitom hravě přibližuje život více než 50 druhů dinosaurů.

Nechte své ratolesti cestovat časem a pošlete je o 60 milionů let zpátky. Za pomoci glóbusu Orboot Dinos a tabletu mohou prozkoumat zemi v období druhohor. Stačí v chytrém zařízení naskenovat obrázek dinosaura. Děti pak poklepáním na 3D dinosaury zjišťují podrobnosti z jejich života. Aplikaci doprovází mluvené slovo a mladí cestovatelé časem se tak snadno naučí vyslovovat i náročné názvy jednotlivých druhů.

Desetipalcový glóbus Orboot je dodáván v balení s dalšími rekvizitami – dinosauřím deníkem, samolepkami a rychlým návodem.

Cesta do druhohor

... nikdy nebyla jednodušší. Stačí naskenovat obrázek dinosaura do aplikace v tabletu a rázem se Vaše děti přenesou do světa dávno minulého. Animovaná 3D postavička pohybující se na obrazovce je doplněná o mluvené slovo. Po jednotlivých slabikách se tak děti naučí vyslovovat i složité názvy pradávných živočichů. V dalším kroku se dozvědí, v kterém období daný dinosaurus žil. Trias, jura nebo křída?

Hra je velice jednoduchá, vhodná pro děti od 4 do 8 let. Ty se hravou formou naučí rozlišovat více než 50 druhů dinosaurů.

„Play“Shifu

Moderní forma výuky – STEM

Pomocí glóbu a aplikace se děti učí, aniž by to věděly. Mají pocit, že si pouze hrají, a přitom si osvojují celou řadu nových poznatků. Zajímavé postavy dinosaurů vtáhnou děti do děje a pomůžou jim v učení. Protože je aplikace dostupná pouze v angličtině, budují si děti navíc základy v cizím jazyce již od útlého věku. Po celou dobu hry rozvíjí svoji fantazii a kreativitu. Učí se samostatnosti při řešení problémů. A to všechno formou, která je pro ně velmi zábavná.
Shifu

Forma výuky STEM není v ČR zatím příliš rozšířená, nicméně jedná se o moderní způsob výuky, se kterým se můžete setkat například v rámci volnočasového kroužku. Chytrý Globus Orboot Dinos se tak skvěle hodí na vzdělávání dětí ve školce či školní družině. Děti totiž nejsou zahlceny nadměrným množstvím informací, ale naopak – snaží se spíše s poznatky dobře pracovat a efektivně je využívat v každodenním životě.

„Play“Shifu

Jak to celé funguje

Orboot je inovativní AR glóbus o velikosti 10 palců. Na sobě nese mapu světa. Světa v takové podobě, jakou měl před 60 miliony let v období druhohor. Na jednotlivých kontinentech naleznete ikony dinosaurů, které jednoduše naskenujete do aplikace. V tabletu pak vyskočí 3D postavička vybraného dinosaura, děti se dozvědí se jeho jméno a základní informace. Druhý mód je více hravý. Aplikace obsahuje několik poutavých her, které zlepšují kognitivní schopnosti Vašich ratolestí. Pomozte malému Jayovi vyřešit všechny problémy!

„Play“Shifu

 • Stáhněte si aplikaci Orboot z App Store/Google Play
 • Zvolte si jazyk
 • Hru můžete přizpůsobit Vašemu dítěti tím, že zadáte jeho věk a jméno
 • Naskenujte obrázek dinosaura z glóbusu do aplikace v režimu „Explore“
 • Klepnutím na aktivovaného dinosaura získáte další informace
 • Pomáhajte Jayovi na jeho dobrodružné cestě druhohorami


Ke hře Orboot Dinos nepotřebujete žádné baterie, Bluetooth ani extra elektroniku či hardware. Wi-Fi připojení potřebujete pouze ke stažení a nastavení aplikace Orboot Dinos app. Všechny hry pak můžete hrát v offline režimu. Nicméně je dobré si čas od času stáhnout aktualizace a tím získat přístup k novým hrám a úkolům.Co může Shifu Orboot Dinos nabídnout?

 • Skvěle vypadající glóbus se zeměmi a dinosaury z doby před 60 miliony let
 • Objevování více než 400 faktů o dinosaurech pomocí poutavých komentářů
 • Hraní her s úžasnými dobrodružstvími dinosaurů a rozkošnými postavami
 • Odhalování triasu, jury a křídy
 • Rychlou instalaci – stačí si stáhnout aplikaci z App Store nebo Google Play a můžete začít


PlayShifu - vítěz soutěže Smart Toy Award


Kompatibilní s…

 • iPad 5 a novější
 • iPad Air – všechny modely
 • iPad Pro – všechny modely
 • iPad Mini 2 a novější
 • iPhone 6 a novější
 • Zařízení Android s minimálně 3 GB RAM

Co naleznete v balení

 • Interaktivní glóbus Orboot 10‘‘ s mapou světa za dob druhohor
 • Součástí balení je knížka se samolepkami dinosaurů. Nechte Vaše děti nalepit samolepku pradávných tvorů, které už znají a motivujte je k dalšímu učení.
 • Rychlý návod ke hře

Stáhněte si aplikaci a můžete hned začít

aplikace OrbootPropracovaná doprovodná aplikace v angličtině. K dispozici ke stažení pro iOS (od verze 9.0; kompatibilní iPad, iPhone a iPod Touch) a Android (od verze 4.4). Bez reklam 3. stran. Umožňuje dokoupení dalších režimů hry k základnímu.

Aplikace je v angličtině, takže je glóbus ideální zvlášť když chcete doma děti seznámit s jazykem přirozenou formou. Orboot je připravený podpořit i předškolní a školní týmy při hodinách angličtiny, nebo na výuku v jazykově zaměřených školách a školkách. Všechny informace jsou totiž velmi kvalitně zpracované a otevírají prostor otázkám a diskuzi.