Počítače a kancelář  Síťové prvky  SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP…
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Vlnová délka vysílače 1310nm. Vlnová délka přijímače 1550nm. Marže nejméně 12dB. Doporučený dosah max. 20km. Vysílání: Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 3323416PN: XL-MGB-LXAE-LCV2Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
652   včetně DPH
Cena bez DPH: 539 Kč
Běžná maloobchodní cena: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem, více od 22.12.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 7.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 9.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Vlnová délka vysílače 1310nm.
Vlnová délka přijímače 1550nm.
Marže nejméně 12dB.
Doporučený dosah max. 20km.

Vysílání:
Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno 9/125um).
Vlnová délka: 1270-1355nm, spektrální šířka (-20dB) 1nm.

Příjem v rozsahu 1480-1580nm.
Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -1dBm, pro BER<1e-12. ORL 14dB

Parametry

Rozhraní moduluSFP/miniGBIC
Technologie SFP Modulu1000 Mbps
Typ vláknaSinglemode