Počítače a kancelář  Síťové prvky  SFP [miniGBIC] modul, 550m, 850nm, MM, LC konektor, DMI, ekvivalent Cisco…
SFP [miniGBIC] modul, 550m, 850nm, MM, LC konektor, DMI, ekvivalent Cisco GLC-SX-MMD, Cisco, Dell, Planet kompatibi
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SFP [miniGBIC] modul, 550m, 850nm, MM, LC konektor, DMI, ekvivalent Cisco GLC-SX-MMD, Cisco, Dell, Planet kompatibi

XtendLan MGB-SXD Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. DDI. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Ekvivalent Cisco GLC-SX-MMD. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 3344156PN: XL-MGB-SXDVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
698   včetně DPH
Cena bez DPH: 577 Kč
Cena po registraci:
691 Kč
Cena bez DPH: 571 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 31.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.2. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)3.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MGB-SXD

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. DDI. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Ekvivalent Cisco GLC-SX-MMD.
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Včetně DDI/DMI - Digital diagnostic monitor.

Ekivalent k Cisco GLC-SX-MM-MMD

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 850 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 550 m

Přenosová marže: 13 dB

Citlivost: -17 dBm

Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s

Parametry

Rozhraní moduluSFP/miniGBIC
Technologie SFP Modulu1000 Mbps
Typ vláknaSinglemode
Typ vláknaMultimode