Počítače a kancelář  Monitory  26" a více - LCD/LED monitory  Samsung LFD 82" LH82QEREBGCXEN
SAMSUNG LFD 82" LH82QEREBGCXEN
Samsung LFD 82" LH82QEREBGCXENSamsung LFD 82" LH82QEREBGCXENSamsung LFD 82" LH82QEREBGCXENSamsung LFD 82" LH82QEREBGCXEN
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Samsung LFD 82" LH82QEREBGCXEN

Neustálá pozornost publika díky profesionálnímu digitálnímu prezentačnímu řešení s vysokým výkonem Digitální prezentační řešení řady DMD je mimořádně odolné a výkonné, díky čemuž je ideálním řešením pro každou firmu nebo organizaci, jejíž zisky závisí na nepřetržitém provozu. Zvyšte svůj obrat využíváním ověřených technologií společnosti Samsung, které vám umožňují neustále…
Kategorie: LCD/LED monitory - 26" a více
Kód: 3031677PN: LH82QEREBGCXENVýrobce: SamsungZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
71 360   včetně DPH
Cena bez DPH: 58 975 Kč
Běžná maloobchodní cena: 104 890 Kč
Ušetříte 33 530 Kč (31,97 %)
Cena po registraci:
71 290 Kč
Cena bez DPH: 58 918 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.3. / od 450 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Obr. Neustálá pozornost publika díky profesionálnímu digitálnímu prezentačnímu řešení s vysokým výkonem 524551a

Neustálá pozornost publika díky profesionálnímu digitálnímu prezentačnímu řešení s vysokým výkonem

Digitální prezentační řešení řady DMD je mimořádně odolné a výkonné, díky čemuž je ideálním řešením pro každou firmu nebo organizaci, jejíž zisky závisí na nepřetržitém provozu. Zvyšte svůj obrat využíváním ověřených technologií společnosti Samsung, které vám umožňují neustále poutat pozornost publika a informovat ho zobrazováním bohatého obsahu na digitálních monitorech se špičkovou kvalitou. Díky své mimořádné viditelnosti a špičkovému jasu 450 nitů bude digitální prezentační řešení řady DMD aktivně oslovovat vaše diváky kdekoli ve vašem obchodním prostředí.

Obr. Jednodušší poskytování obsahu pomocí bezproblémového a všestranného řešení 524551b

Jednodušší poskytování obsahu pomocí bezproblémového a všestranného řešení

Naše prezentační řešení se mnohem snáze instaluje a konfiguruje, díky čemuž se zvýší vaše produktivita a sníží provozní náklady. Integrovaná všestranná platforma SSSP druhé generace nevyžaduje samostatný počítač ani přehrávač médií, čímž zefektivňuje provoz digitálního prezentačního řešení a snižuje celkové náklady na vlastnictví. Síťové připojení bez použití počítače, které vám umožňuje připojit k řešení zařízení USB a vzájemně propojit více digitálních displejů, zjednodušuje nasazení a sdílení obsahu, čímž se zároveň zvyšuje efektivita.

Obr. Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace 524551c

Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace

Digitální prezentační řešení řady DMD je založeno na výrazně vylepšené integrované platformě SSSP druhé generace. Nový čtyřjádrový procesor SoC podstatně zvyšuje výkon a zajišťuje pozoruhodně rychlejší zpracování sdělení s bohatým obsahem. Zvýšený výkon zajišťuje podporu interaktivních funkcí digitálního prezentačního řešení, které jsou k dispozici pro modely všech velikostí prostřednictvím volitelné dotykové povrchové vrstvy. Tato inovativní funkce obohacuje vaše sdělení o poutavou interaktivitu, aniž byste museli použít počítač. Školy, podniky a další organizace tak nyní mohou nabízet interaktivní prezentaci s menšími výdaji a problémy. Platforma SSSP druhé generace kromě toho podporuje funkci obrazu v obraze (PIP), která může pokrývat více než 50 procent plochy digitálního monitoru, díky čemuž umožňuje dosáhnout lepší provozní výsledky než digitální prezentační řešení s dvoujádrový procesorem, která umožňují vyhradit pro tuto funkci méně než 50 procent plochy.

Obr. Bezdrátová správa digitálních displejů pomocí mobilního zařízení prakticky odkudkoli a kdykoli 524551d

Bezdrátová správa digitálních displejů pomocí mobilního zařízení prakticky odkudkoli a kdykoli

Digitální prezentační řešení řady DMD je vybavené modulem Wi-Fi, který umístění snadno přenášet, přehrávat, sdílet a plánovat digitální obsah bez fyzického připojení. Můžete tak zapomenout na otravné kabely a konektory. Pomocí funkcí mobilní aplikace, které umožňují ovládat a sdílet obsah, můžete nasadit a spravovat obsah prakticky z libovolného místa pomocí inteligentního telefonu, počítače nebo tabletu s připojením Wi-Fi, díky čemuž získáte maximální flexibilitu. Pomocí modulu Wi-Fi můžete dokonce bezdrátově nakonfigurovat a nasadit obsah do nových instalací digitálních prezentačních řešení. Tato funkce je ideální pro místa s problematickou instalací kabeláže.

Obr. Snadno spravujte digitální prezentace pomocí zjednodušeného rozhraní domovské obrazovky, nástrojů a šablon 524551e

Snadno spravujte digitální prezentace pomocí zjednodušeného rozhraní domovské obrazovky, nástrojů a šablon

Uživatelské rozhraní domovské obrazovky s novým designem vám umožní zažít intuitivní ovládání funkcí digitálního prezentačního řešení s podporou dotykového ovládání. Domovská obrazovka obsahuje nejčastěji používané funkce, které jsou pohodlně dostupné v novém designu prostředí vyznačujícím se velkými tlačítky nabídek, která zjednodušují používání. Na domovské obrazovce se zobrazuje i výběr konfigurací nabídek, které lze přizpůsobit tak, aby namísto předvoleného výběru obsahovaly často používané nabídky umožňující rychlý přístup. Přidáním volitelné dotykové povrchové vrstvy lze uživatelské rozhraní domovské obrazovky změnit na dotykově ovládané uživatelské prostředí.

Obr. Zařiďte svůj prostor stylově pomocí elegantního digitálního prezentačního řešení s možností přizpůsobení barvy 524551f

Zařiďte svůj prostor stylově pomocí elegantního digitálního prezentačního řešení s možností přizpůsobení barvy

Elegantní a špičkový design digitálního prezentačního řešení řady DMD zlepší atmosféru ve vašem obchodním prostředí a zároveň pozdvihne vaši značku. Toto stylové řešení se vyznačuje mimořádně úzkým rámem se šířkou jen 9,5 mm, na který lze volitelně nainstalovat tenký rám dostupný v matné černé, černé s tenkými liniemi, dřevěné nebo titanové povrchové úpravě, která se hodí ke každému zařízení. Profil se šířkou 49,9 mm a neviditelné logo ve stylu visačky rovněž zajistí, že digitální prezentační řešení dokonale doplní design vašeho interiéru.

Technické specifikace

  • Úhlopříčka obrazovky: 82"
  • Rozlišení: 1.920 x 1.080 (16:9)
  • Doba odezvy: 8 ms

Parametry

Displej
Úhlopříčka82"
Rozlišení1920 x 1080
Poměr stran16:9
Barvačerná
Jas (cd/m2) - přesný350
JinéBuilt-in MagicInfo S7, SSSP 7.0
Konektor DisplayPortAno
Konektor DVIano
Konektor HDMIAno
Konektor USBAno
Kontrast6000:1
Montáž na stěnuAno
PivotAno
Počet pixelů na šířku3840
Počet pixelů na výšku2160
Pozorovací úhel ver./ hor.178/178
ReproAno
Rozlišení (šxv)3840 x 2160 (Ultra HD,4K)
Rozteč bodů (mm)0.47025 x 0.47025
Úhlopříčka76" a více
Úhlopříčka přesná (")82
VESA standardAno
Výškově nastavitelný stojanNe
ZdrojInterní