Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2912171PN: 2023Výrobce: OEMZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
272   včetně DPH
Cena bez DPH: 225 Kč
Cena po registraci:
270 Kč
Cena bez DPH: 223 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)26.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Parametry

BarvaŽlutá
bez konektoru1
Délka (m)2
LC (M)1
Přesná délka (m)2
TypKabely