Spotřební elektronika  Philips Sonicare HX3806/33 - Black
Philips Sonicare HX3806/33 - Black
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Philips Sonicare HX3806/33 - Black

Součástí balení NENÍ CZ a SK návod. Nový způsob péče o mezizubní prostory s technologií Quad Stream Unikátní hlavice Quad Stream ve tvaru X rozděluje proud vody do 4 vodních trysek, které pokryjí větší plochu mezi zuby a podél linie dásní. Čistěte si zuby rychleji a důkladněji bez potřeby zubní nitě. Technologie Pulse Wave vás navede od zubu k zubu V režimu Deep Clean…
Kategorie: Spotřební elektronika
Kód: 3659087Výrobce: PhilipsZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Součástí balení NENÍ CZ a SK návod.

Nový způsob péče o mezizubní prostory s technologií Quad Stream
Unikátní hlavice Quad Stream ve tvaru X rozděluje proud vody do 4 vodních trysek, které pokryjí větší plochu mezi zuby a podél linie dásní. Čistěte si zuby rychleji a důkladněji bez potřeby zubní nitě.
Technologie Pulse Wave vás navede od zubu k zubu
V režimu Deep Clean vás jemné pulzy vody plynule navedou od zubu k zubu, takže pokaždé dosáhnete správného výsledku
2 režimy čištění mezizubních prostor, 3 nastavení intenzity
Vyberte si čištění, které se hodí pro váš úsměv. Režim Clean využívá stálý proud vody k důkladnému každodennímu čištění. Režim Deep Clean využívá jednotlivých pulzů k ještě důkladnějšímu čištění. Upravte si míru intenzity čištění tak, aby vám byla příjemná.
S tryskou která se otáčí o 360 °se dostanete i do obtížně dosažitelných oblastí a zařízení tak můžete používat v jakékoli orientaci. Dosáhněte důkladného 360° čištění za pouhých 60 vteřin.
Pohodlné nabíjení pomocí kabelu USB-C využívá stejného připojení jako většina telefonů nebo tabletů. Získejte až 14 dní užívání z jednoho nabití.
Nádržka o objemu 250 ml pojme dostatek vody na čištění po doporučenou dobu 60 sekund. Chcete-li vodu doplnit, pootočte nádržkou a vyjměte ji nebo použijte boční otvor pro snadné doplňování.
Stačí přiložit na požadované místo, stisknout tlačítko a docílíte efektivnějšího čištění mezizubních prostor. Namiřte hlavici mezi zuby a podél linie dásní a ústní sprcha udělá všechnu práci za vás.
Standardní hlavice s jedním proudem disponuje dostatečným tlakem pro přesné čištění a odstranění zbytků jídla kdykoli je třeba.

Parametry

KategorieJiné
VýrobceBraun