Spotřební elektronika  Philips OneBlade 360 QP6551/15
Philips OneBlade 360 QP6551/15
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Philips OneBlade 360 QP6551/15

Snadno zastřihněte, tvarujte nebo oholte jakkoli dlouhé vousy Přístroj Philips OneBlade Pro Face + Body zastřihne, vytvaruje a oholí vousy všech délek. K dispozici máte břit pro obličej a břit s chráničem pokožky na tělo. Přestaňte používat více nástrojů. OneBlade zvládne vše. Philips OneBlade 360 je vybaven revoluční technologií pro péči o pokožku tváře. Dokáže oholit…
Kategorie: Spotřební elektronika
Kód: 3654891Výrobce: PhilipsZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 155   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 781 Kč
Cena po registraci:
2 141 Kč
Cena bez DPH: 1 769 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 8 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)14.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Snadno zastřihněte, tvarujte nebo oholte jakkoli dlouhé vousy

Přístroj Philips OneBlade Pro Face + Body zastřihne, vytvaruje a oholí vousy všech délek. K dispozici máte břit pro obličej a břit s chráničem pokožky na tělo. Přestaňte používat více nástrojů. OneBlade zvládne vše.
Philips OneBlade 360 je vybaven revoluční technologií pro péči o pokožku tváře. Dokáže oholit vousy všech délek. Díky systému dvojí ochrany, hladké povrchové úpravě v kombinaci se zaoblenými hroty je holení snadnější a pohodlnější. Technologie holení představuje rychle se pohybující ostří (12 000 pohybů za minutu), které je účinné i pro delší vousy.
Inovativní břit OneBlade 360 se dokáže ohnout jakýmkoli směrem a dokonale se tak přizpůsobit křivkám vaší tváře. Konstrukce umožňuje stálý kontakt s pokožkou a snadné ovládání. Vousy i na těžko dosažitelných místech pohodlně zastřihnete nebo oholíte pouhými několika pohyby.
Zastřihněte si vousy na rovnoměrnou délku s pomocí dodaného nastavitelného hřebenu pro přesný střih. Vyberte si jedno ze 14 nastavení délky a získejte, po čem toužíte, od jednodenního strniště přes krátký střih až po delší vous.