Herní zóna  Hry  PC - Farming Simulator 22: Platinum Edition
PC - Farming Simulator 22: Platinum Edition
PC - Farming Simulator 22: Platinum EditionPC - Farming Simulator 22: Platinum EditionPC - Farming Simulator 22: Platinum EditionPC - Farming Simulator 22: Platinum Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

PC - Farming Simulator 22: Platinum Edition

Datum vydání: 15.11.2022 Dosud největší simulátor farmaření! Ve hře Farming Simulator 22 Platinum Edition se můžete pustit do zemědělství, lesnictví a chovu zvířat v jedné ze čtyř různorodých evropských a amerických oblastí. K dispozici máte přes 500 skutečných vozidel a strojů od více než 100 renomovaných zemědělských výrobců z celého světa. Ve hře Farming Simulator 22 na…
Kategorie: Hry
Kód: 3569020Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 090   včetně DPH
Cena bez DPH: 901 Kč
Cena po registraci:
1 068 Kč
Cena bez DPH: 883 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Datum vydání:15.11.2022

Dosud největší simulátor farmaření!

Ve hře Farming Simulator 22 Platinum Edition se můžete pustit do zemědělství, lesnictví a chovu zvířat v jedné ze čtyř různorodých evropských a amerických oblastí. K dispozici máte přes 500 skutečných vozidel a strojů od více než 100 renomovaných zemědělských výrobců z celého světa.

Ve hře Farming Simulator 22 na vás čekají různé nové herní mechaniky: sezónní cykly vás budou nutit plánovat dopředu a přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám. Nové plodiny, například hrozny a olivy, vyžadují precizní práci se specializovanými stroji v úzkých pásech, různé výrobní řetězce vám pak umožní vybudovat zemědělské impérium.

Rozšíření Platinum Expansion přináší ještě více obsahu!

Součástí edice Platinum Edition je kromě rozsáhlé základní hry i zcela nové rozšíření Platinum Expansion, které přidává Silverrun Forest, novou mapu inspirovanou severozápadem Severní Ameriky s hustě zalesněnou krajinou a novými příležitostmi. Připravte si značkovače stromů a pusťte se do nových lesnických misí nebo si dokonce postavte loď v loděnici – Silverrun Forest nabízí spoustu zajímavých míst a výrobních řetězců, které se rozvíjí podle vašich dodávek dřeva.

Těšte se na velký výběr nových strojů od renomovaného švédského výrobce Volvo, který slaví premiéru v sérii Farming Simulator, a rozšiřte svůj vozový park o další stroje od značek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoha dalších. Součástí rozšíření je více než 40 skutečných vozidel a strojů, které obohatí a rozšíří možnosti farmaření a lesnictví – ať už se pustíte do virtuálního farmaření sami nebo s přáteli ve hře pro více hráčů.

Více než 100 skutečných značek, nově i Volvo a další značky!
Přes 500 skutečných vozidel a strojů
Zahrnuje základní hru a rozšíření Platinum Expansion
4 různorodé evropské a americké oblasti
Velké množství plodin, zvířat a stromů
Sezónní výzvy, výrobní řetězce, značení stromů a další!
Hra pro více hráčů s podporou Crossplay umožňuje kooperativní farmaření
ModHub s bezplatným obsahem od komunity

Parametry

Datum vydání hry (filtr)15.11.2022
Herní žánrSimulátor
Lokalizace hryčeské titulky
PEGI hodnota3