Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Bezdrátové telefony  Panasonic KX-TGK210FXW, bezdrát. telefon
Panasonic KX-TGK210FXW, bezdrát. telefon
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Panasonic KX-TGK210FXW, bezdrát. telefon

Designový DECT telefon: 1.5" LCD, 40 polyfonických melodií vyzvánění, blokování nevyžádaných hovorů (až 30 čísel), režm nerušit, nastavení zvuku (ekvalizér), Hands-free hlasitý osposlech, Eko režim spustitelný jedním dotykem, bílé podsvícení klávesnice Díky tomu, že ho můžete jednoduše postavit, telefon hladce zapadne do vašeho interiéru. A z jeho sofistikovaného…
Kategorie: Bezdrátové telefony
Kód: 3565575PN: KX-TGK210FXWVýrobce: PanasonicZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 604   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 326 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Designový DECT telefon: 1.5" LCD, 40 polyfonických melodií vyzvánění, blokování nevyžádaných hovorů (až 30 čísel), režm nerušit, nastavení zvuku (ekvalizér), Hands-free hlasitý osposlech, Eko režim spustitelný jedním dotykem, bílé podsvícení klávesnice


Díky tomu, že ho můžete jednoduše postavit, telefon hladce zapadne do vašeho interiéru. A z jeho sofistikovaného stříbrného povrchu vyzařuje luxus. A díky elegantní barvě i rozumné velikosti ukazatele LED příchozích hovorů skvěle zapadne obzvláště do ložnice.
Designové provedení displeje využívá bílé podsvícení, které ladí s jednoduchou a moderní jednolitou barvou těla telefonu. A displej je také krásně čitelný díky vysoké úrovni kontrastu.
?Můžete zablokovat libovolné konkrétní číslo a také jakýkoliv řetězec na začátku čísla od 2 do 8 číslic odpovídající určeným číslům. Tato funkce vám pomůže omezit počet nevyžádaných volání, například z neplacených linek, aby vás ve chvílích volna nikdo nerušil. Dále můžete blokovat volání ze skrytých čísel.** Zařízení KX-TGK210 podporuje 30 registrací blokování čísla. * Vyžaduje předplatné služby ID volajícího nabízené poskytovatelem služeb / telefonní společností. ** Volání ze skrytého čísla musí umožňovat služby poskytovatele služeb či telefonního operátora.
Sluchátko lze naprogramovat tak, aby nevyzvánělo v určitém období, například během spánku.
Jednoduše stiskněte speciální tlačítko ECO. Výkon signálu je omezen až o 90 % a spotřeba energie je snížena o přibližně 3,5 % v porovnání s běžným režimem. V režimu Eco je ukazatel ECO jasně zobrazen na LCD displeji a ukazuje, že je režim Eco aktivní.