Spotřební elektronika  Panasonic holící strojek ES-RT37-K503
Panasonic holící strojek ES-RT37-K503
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Panasonic holící strojek ES-RT37-K503

Pánský holicí strojek Panasonic ES-RT37-K503 Břity s nano úpravou pro holení pod úhlem 30° presne krátí vlasy u korínku pro hladké oholení. Vnitrní brity v úhlu 30° s nano úpravou se postarají o hladké oholení S využitím našich zkušeností z tradicní výroby samurajských mecu jsme vyvinuli vnitrní brity s nano úpravou povrchu a sklonem 30°. Tyto brity umožnují oholení…
Kategorie: Spotřební elektronika
Kód: 3534228PN: ES-RT37-K503Výrobce: PanasonicZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Pánský holicí strojek Panasonic ES-RT37-K503
Břity s nano úpravou pro holení pod úhlem 30° presne krátí vlasy u korínku pro hladké oholení.

Vnitrní brity v úhlu 30° s nano úpravou se postarají o hladké oholení
S využitím našich zkušeností z tradicní výroby samurajských mecu jsme vyvinuli vnitrní brity s nano úpravou povrchu a sklonem 30°. Tyto brity umožnují oholení vousu velmi blízko u korínku. Výsledkem je dokonalé a efektivní oholení s minimálním poctem tahu i v oblasti brady, kde bývají vousy nejhustší.

Sleduje obrysy pokožky pro jemné a dokonalé oholení
Flexibilní výkyvná hlava se prizpusobí krivkám obliceje pro rychlé a snadné oholení. A multiflexibilní obloukové brity se dostanou do úzkého a pohodlného kontaktu i v obtížne dosažitelných oblastech, napríklad horní ret, brada a krk a zajistí cisté oholení.

Výsuvný zastrihovac / pohodlí pri holení za mokra a nasucho / omyvatelný
Presné 45° zastrihovací brity zajistí rychlé a pohodlné oholení nahrubo a umožní vám snadno si zastrihnout kotlety nebo knír. Vychutnejte si pohodlí holení nasucho nebo použijte penu ci gel pro hedvábne hladké oholení. Vodeodolné provedení umožnuje cistit holicí strojek jednoduše opláchnutím pod tekoucí vodou.