Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Kabely, Redukce, konektory, adaptéry, baterie  Optické Patch kabely  OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3
Kategorie: Optické Patch kabely
Kód: 3563250PN: 1134000Výrobce: OpticordZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 389   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 148 Kč
Cena po registraci:
1 329 Kč
Cena bez DPH: 1 098 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3