Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 190m, OS2, G657A
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 190m, OS2, G657A
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 190m, OS2, G657A

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 150m, OS2, G657A. Technické parametry *Typ kabelu: 9/125um SM, OS2 *Délka kabelu: 150 m *Konektory: LC-LC
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3075960Výrobce: OEMZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 196   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 815 Kč
Běžná maloobchodní cena: 2 299 Kč
Ušetříte 103 Kč (4,49 %)
Cena po registraci:
2 178 Kč
Cena bez DPH: 1 800 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 13.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 15.4. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 15.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 150m, OS2, G657A.

Technické parametry
*Typ kabelu: 9/125um SM, OS2
*Délka kabelu: 150 m
*Konektory: LC-LC

Parametry

BarvaŽlutá
Délka (m)100 a více
LC (M)2
Přesná délka (m)150
TypKabely