Počítače a kancelář  Síťové prvky  NETGEAR Orbi 970 Series Quad-Band WiFi 7
Netgear Orbi 970 Series Quad-Band WiFi 7
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

NETGEAR Orbi 970 Series Quad-Band WiFi 7

Netgear Orbi 970 Series Quad-Band WiFi 7 Mesh Add-on Satellite, 27Gbps - RBE970 Společnost NETGEAR představila nejpokročilejší verzi svého mesh wifi systému Orbi: řada Orbi 970 se standardem bezdrátové internetové komunikace wifi 7 přináší bezkonkurenční rychlost internetu až 27 Gb/s, štíhlý elegantní design a vysoce výkonné antény pro plnohodnotné pokrytí téměř každé…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 3815633PN: RBE970-100EUSVýrobce: NETGEARZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
24 817   včetně DPH
Cena bez DPH: 20 510 Kč
Běžná maloobchodní cena: 37 672 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Netgear Orbi 970 Series Quad-Band WiFi 7 Mesh Add-on Satellite, 27Gbps - RBE970

Společnost NETGEAR představila nejpokročilejší verzi svého mesh wifi systému Orbi: řada Orbi 970 se standardem bezdrátové internetové komunikace wifi 7 přináší bezkonkurenční rychlost internetu až 27 Gb/s, štíhlý elegantní design a vysoce výkonné antény pro plnohodnotné pokrytí téměř každé domácnosti.

Popis

Orbi disponuje funkcí Enhanced Dedicated Backhaul, která kombinuje pásmo 5 GHz s pásmem 6 GHz, čímž zdvojnásobuje rychlost připojení mezi routerem a satelity a dosahuje 10 gigového bezdrátového backhaulu pro snížení latence a doručování dat s maximální rychlostí. Funkce Smart Connect vybírá nejrychlejší pásmo wifi pro každé připojené zařízení.

Směrovač je vybaven 10 gigovým internetovým portem, jedním 10 gigovým a čtyřmi 2,5 gigovými ethernetovými porty, aby bylo dosaženo nejvyšších rychlostí, které jsou dnes k dispozici. Nová elegantní válcovitá těla routerů a satelitů jsou navržena pro optimální výkon a současně mají manší rozměry, než předchůdci. Jsou vybaveny 12 vysoce výkonnými interními anténami s výkonnými zesilovači pro pokrytí ve všech směrech.

Součástí sady je jednoroční služba NETGEAR Armor™ Powered by Bitdefender® 2, komplexní bezpečnostní řešení zabudované přímo do routeru, které monitoruje aktivity směřující do internetu a z internetu. Řada Orbi 970 je také vybavena funkcí NETGEAR Smart Parental Controls™, která umožňuje spravovat čas dětí strávený online na všech připojených zařízeních. Aplikace NETGEAR Orbi umožňuje pohodlné nastavení routeru a satelitů a přístup k funkcím routeru pro správu sítě z domova i na dálku.

Nový mesh systém řady Orbi 970 (3 pack) pokrývá více než 900 čtverečních metrů a umožňuje připojení až 200 zařízení. Pro rozšíření pokrytí lze přidat další satelity, přičemž každý přídavný satelit zvyšuje pokrytí stávajícího systému Orbi 970 až o dalších 300 čtverečních metrů a každý z nich má jeden 10 gigový a dva 2,5 gigové ethernetové porty, které umožňují bezkonkurenční rychlost a spolehlivost pro více kabelových zařízení.

Vlastnosti

- nová šířka pásma znamená až 2,4x vyšší rychlost pro připojená zařízení. Telefony a notebooky s wifi 7 mohou získat rychlost až 5 Gb/s.

- 4K QAM - zvyšuje rychlost pro uživatele díky efektivnějšímu využití dostupné šířky pásma.

- Multi-link Operation zvýšuje spolehlivost sítě, snížuje latenci a zajistí maximální rychlost přenosu dat.

- 10 gigový internetový port kompatibilní s jakýmkoli poskytovatelem internetových služeb.

- možnost použití 10 gigového kabelového připojení mezi směrovačem a satelity.

- možnost připojení až 200 zařízení.

- více vícegigových kabelových portů na routeru a satelitech.

Fyzické specifikace:

Rozměry: ( šxhxv ) 294 x 144 x 131 mm

Hmotnost : 1,8 kg

Parametry

TypNení
Rychlost ethernetu10 Gbit
TypWi-Fi
VPNNe
Wi-FiAno
Pásmo2,4 GHz + 5 GHz + 6 GHz Tri band
Podpora PoENe
PoužitíRouter
Rychlost přenosu Wi-FiUp to 27 Gbps
VýrobceNetgear