Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  Brašny, batohy a pouzdra  Natec sleeve pro NB CORAL 14,1" černý
Natec sleeve pro NB CORAL 14,1" černý
Natec sleeve pro NB CORAL 14,1" černýNatec sleeve pro NB CORAL 14,1" černýNatec sleeve pro NB CORAL 14,1" černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Natec sleeve pro NB CORAL 14,1" černý

Natec CORAL je odolné pouzdro vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které účinně ochrání vaše cennosti. Natec Coral chrání vaše pracovní nástroje před poškrábáním při pracovních cestách nebo obchodních jednáních v terénu. Natec Coral pouzdra jsou vyráběna ve 3 velikostních variantách, a to jak pro malé notebooky s úhlopříčkou 13,3" a 14,1", tak i standardní notebooky…
Kategorie: Brašny, batohy a pouzdra
Kód: 3075042PN: NET-1701Výrobce: Natec GenesisZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Natec CORAL je odolné pouzdro vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které účinně ochrání vaše cennosti. Natec Coral chrání vaše pracovní nástroje před poškrábáním při pracovních cestách nebo obchodních jednáních v terénu.

Natec Coral pouzdra jsou vyráběna ve 3 velikostních variantách, a to jak pro malé notebooky s úhlopříčkou 13,3" a 14,1", tak i standardní notebooky s úhlopříčkou 15,6 palce.

Pouzdro Natec Coral je vyrobeno z odolného a silného neoprenu a umožňuje vám účinně chránit váš notebook, aniž byste přišli o pohodlí při užívání. Vysoce kvalitní materiály účinně chrání zařízení před poškrábáním, otřesy nebo poškozením a není důvod k obavám při cestování.

Pouzdro má dvojitý zip, který vám umožní rychlý a snadný přístup. Uvnitř pouzdra jsou další bezpečnostní prvky, které chrání notebook před náhodným vyklouznutím a chrání jeho okraje před poškrábáním a poškrábáním.

Kombinace vysoce kvalitních materiálů, precizní povrchové úpravy a černé barvy vytváří produkt s nadčasovým elegantním vzhledem. Pouzdro dokonale zapadne do obchodního prostředí.

Díky použitým materiálům je pouzdro Natec Coral lehké a štíhlé. Pouzdro během přepravy snadno ochrání váš notebook v tašce nebo kufru.

SPECIFIKACE:

Typ: Sleeve
Specializace: Notebooky
Vyhrazená velikost: do 14,1"
Oddíly: 1
Materiál: Neopren
Zámek
Barva: Černá
Délka: 370 mm
Šířka: 30 mm
Výška: 270 mm
Hmotnost: 253 g
Oddíly: Notebook

Parametry

Barva brašnyČerná
Brašna pro 13" ntbAno
Brašna pro 14" ntbAno
Materiál brašnyNeoprén
Max. rozměr brašny (")14,1
Min. rozměr brašny (")13
Typ brašnySleeve
Uzamykatelnost brašnyNe
Vnitřní rozměr brašny (mm)370 x 30 x 270