Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  MaxLink 25G SFP28 optický modul, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM
MaxLink 25G SFP28 optický modul, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

MaxLink 25G SFP28 optický modul, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM

MaxLink 25G SFP28 optický modul, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM ML-S28-SM-10 je single-mode SFP28 modul s vlnovou délkou 1310nm, rychlostí 25 Gbps, 2x LC konektory a maximální vzdáleností přenosu 10km. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3843863PN: ML-S28-SM-10Výrobce: MaxLinkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 200   včetně DPH
Cena bez DPH: 992 Kč
Cena po registraci:
1 165 Kč
Cena bez DPH: 963 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

MaxLink 25G SFP28 optický modul, SM, 10km, 2x LC konektor, DDM
ML-S28-SM-10 je single-mode SFP28 modul s vlnovou délkou 1310nm, rychlostí 25 Gbps, 2x LC konektory a maximální vzdáleností přenosu 10km. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Specifikace

OptikaFormát *SFP28 Pro typ kabelu *Multi Mode Přenosová rychlost *25 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm] *1310 Dosah [km] *10 Typ přenosu *2-vláknový Typ broušení *UPC Vysílací výkon [dBm] *-7 až 2 Přijímací citlivost [dBm] *-12KonektoryOptické konektory *(2) LCObecnéKompatibilita *UniverzálníSoftwareDDMI - diagnostika *Ano

Parametry

OptikaAno