Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  MaxLink 25G SFP28 optický modul, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM
MaxLink 25G SFP28 optický modul, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

MaxLink 25G SFP28 optický modul, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM

MaxLink 25G SFP28 optický modul, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM ML-S28-MM-100 je multi-mode SFP28 modul s vlnovou délkou 850nm, rychlostí 25 Gbps, 2x LC konektory a maximální vzdáleností přenosu 100m. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3843862PN: ML-S28-MM-100Výrobce: MaxLinkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
786   včetně DPH
Cena bez DPH: 650 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)17.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)19.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

MaxLink 25G SFP28 optický modul, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM
ML-S28-MM-100 je multi-mode SFP28 modul s vlnovou délkou 850nm, rychlostí 25 Gbps, 2x LC konektory a maximální vzdáleností přenosu 100m. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Specifikace

OptikaFormát *SFP28 Pro typ kabelu *Multi Mode Přenosová rychlost *25 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm] *850 Dosah [km] *0,1 Typ přenosu *2-vláknový Typ broušení *UPC Vysílací výkon [dBm] *-7 až 2.4 Přijímací citlivost [dBm] *-10,3KonektoryOptické konektory *(2) LCObecnéKompatibilita *UniverzálníSoftwareDDMI - diagnostika *Ano

Parametry

OptikaAno