Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m
FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3796074PN: 1444Výrobce: OEMZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
408   včetně DPH
Cena bez DPH: 337 Kč
Cena po registraci:
376 Kč
Cena bez DPH: 311 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 7 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.