Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 2m, OS2
FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 2m, OS2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 2m, OS2

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3796044PN: 1441Výrobce: OEMZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
367   včetně DPH
Cena bez DPH: 303 Kč
Cena po registraci:
343 Kč
Cena bez DPH: 283 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 8 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Parametry

Délka (m)2
Délka optického patch kabeluDélka 2 m
Optický kabel SM/MMSingle mode 9/125 OS2
Přesná délka (m)2
Vlastnost9/125