Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 0,5m, OS2 G657A

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 0,5m, OS2 G657A

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3796049PN: 144001Výrobce: OEMZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
370   včetně DPH
Cena bez DPH: 306 Kč
Cena po registraci:
345 Kč
Cena bez DPH: 285 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 7 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Parametry

Délka (m)0,50 - 0,59
Přesná délka (m)0,5
SC/APC (M)2
TypKabely