Herní zóna  Hry  ESD Xenonauts 2
ESD Xenonauts 2
ESD Xenonauts 2ESD Xenonauts 2ESD Xenonauts 2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Xenonauts 2

Elektronická licence určená pro platformu Steam Xenonauts 2 je strategická hra, v níž seujmete velení nadnárodní vojenské organizace, která má za úkol zlikvidovat mimozemskou hrozbu. Budete pracovat ze stínůa musíte vypátrat a zdolat sílící mimozemskou přítomnost, kdekoliv se objeví. Expandujte a spravujte tajnou síť základen po celém světě. Věnujte se výzkumu a vývoji…
Kategorie: Hry
Kód: 3795046PN: 12423Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Xenonauts 2 je strategická hra, v níž seujmete velení nadnárodní vojenské organizace, která má za úkol zlikvidovat mimozemskou hrozbu. Budete pracovat ze stínůa musíte vypátrat a zdolat sílící mimozemskou přítomnost, kdekoliv se objeví. Expandujte a spravujte tajnou síť základen po celém světě. Věnujte se výzkumu a vývoji a dožeňte technologický náskok mimozemských vetřelců. Vycvičte a vyzbrojtesvé pozemní jednotky a veďte je všude tam, kde se mimozemská hrozba vynoří.

NEPŘÍTEL JE VŠUDE

V roce 2009 studená válka pokračuje a Berlínská zeď pořád stojí. Tajná organizace ve stínech funguje mimo rámec nahodilých politických hranic a shromažďuje informace o větší hrozbě pro lidstvo. Záhadný výskyt neidentifikovaných létajících talířů a neznámých bytostí je čím dál častější a setkává se s rostoucím mezinárodním napětím a panikou. Ti, kteří tyto jevy hlásí, často zmizí beze stopy a je jasné, že mimozemšťané jsou s každým dalším dnem smělejší. Čas je klíčový faktor.

ZÁHADNÁ HROZBA

Vědění je moc – v okamžiku, kdy se ujmete velení, se toho však o mimozemské hrozbě mnoho neví. Budete se muset zapojit do bojových misí po celém světě, abyste zjistili, proti čemu stojíte. Likvidujtemimozemské síly ve smrtících taktickýchbitvách a získejte vědecké vzorky, aby vaši vědci mohli vylepšovat vaše vybavenía pomalu odhalit pravdu o mimozemské invazi.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam