Herní zóna  Hry  ESD Witch It
ESD Witch It
ESD Witch ItESD Witch ItESD Witch It
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Witch It

Elektronická licence určená pro platformu Steam Witch It je hra na schovávanou pro vícehráčů. Stateční lovci hledají čarodějnice v humorném, kouzelném světě. Lov a schovávej se v pestrobarevném kouzelném světě Svět Witch It je plný prostých vesniček,zamrzlých jezer a starověkých knihoven,které můžeš prozkoumat a schovat se v nich. Každá mapa má své příběhy a tajemství, do…
Kategorie: Hry
Kód: 3564920PN: 9417Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
396   včetně DPH
Cena bez DPH: 327 Kč
Cena po registraci:
365 Kč
Cena bez DPH: 302 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Witch It je hra na schovávanou pro vícehráčů. Stateční lovci hledají čarodějnice v humorném, kouzelném světě.

Lov a schovávej se v pestrobarevném kouzelném světě

Svět Witch It je plný prostých vesniček,zamrzlých jezer a starověkých knihoven,které můžeš prozkoumat a schovat se v nich. Každá mapa má své příběhy a tajemství, do kterých se můžeš ponořit a objevit je!

Hledej jako nebojácný lovec

Tvoje práce jako lovce je pochytat všechny čarodějnice pro zachování klidu v městečku. Lovci jsou vybaveni různými nástroji a vychytávkami, které jim s úkolem pomáhají, ať už je to věrná slepice, která vyhledává záludné čarodějnice, nebo schopnost nárazu, která způsobí velké poškození v jedné oblasti!

Schovávej se jako nezbedná čarodějnice

Čarodějnice mají schopnost přeměnit se vtéměř cokoli v krajině, aby popletly lovce a zůstaly naživu. Mohou libovolně přepínat mezi různými předměty a používatkouzla, aby zmátly, vystrašily, a dokonce přehodily ovládání svých protivníků!

Objev velký výběr předmětů

Každá mapa je plná neustále se rozrůstajícího množství jedinečných předmětů, vekteré se mohou čarodějnice proměnit. Odvelkých předmětů, jako je nábytek po malé potraviny a ovoce. Na ty nejzvídavějšíčarodějnice, které je najdou všechny apromění se v ně, čeká skvělá odměna!

Vyjádři se

Zaplň svůj šatník stylovými triky a bláznivými košťaty. Odemkni víc a víc předmětů během hraní hry a získávej zkušenosti, aby sis mohl upravit lovce nebo čarodějnici podle svého vkusu!

Vyber si z několika herních režimů

Momentálně existují tři herní režimy. 'Schovávaná' – Lovci musí najít všechny čarodějnice, aby vyhráli. 'Mobilizace' – Chycené čarodějnice se změní na lovce. 'Chytni babu' – Schopnosti jsou pro oba týmy deaktivované a lovci mohou používat jen zbraň pro boj zblízka.

Parametry

Herní platforma ESDSteam