Herní zóna  Hry  ESD Warhammer Age Of Sigmar Realms Of Ruin Deluxe
ESD Warhammer Age Of Sigmar Realms Of Ruin Deluxe
ESD Warhammer Age Of Sigmar Realms Of Ruin DeluxeESD Warhammer Age Of Sigmar Realms Of Ruin DeluxeESD Warhammer Age Of Sigmar Realms Of Ruin Deluxe
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Warhammer Age Of Sigmar Realms Of Ruin Deluxe

Elektronická licence určená pro platformu Steam Realtimová strategie od studia Frontierodehrávající se v ikonickém světě Warhammeru. Staňte se vojevůdcem jedné ze čtyřunikátních frakcí a pokuste se v napínavých taktických bitvách dobýt divokou abrutální říši Ghur: Strhující kampaň – Užijte si bohatý příběh o postavách zapletených do zoufalého konfliktu v brutálníříši, na…
Kategorie: Hry
Kód: 3801311PN: 12401Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
850   včetně DPH
Cena bez DPH: 702 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 17.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)19.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Realtimová strategie od studia Frontierodehrávající se v ikonickém světě Warhammeru. Staňte se vojevůdcem jedné ze čtyřunikátních frakcí a pokuste se v napínavých taktických bitvách dobýt divokou abrutální říši Ghur: Strhující kampaň – Užijte si bohatý příběh o postavách zapletených do zoufalého konfliktu v brutálníříši, na jehož tvorbě se podílel oceňovaný autor Black Library Gav Thorpe. Komplexní hra pro více hráčů – Ponořte se dozápasů 1 proti 1 a 2 proti 2 hraných napříč platformami v jakékoli kombinaci lidských a počítačových spoluhráčů či protivníků a stoupejte v soutěžním žebříčkuvzhůru. Věčné dobývání – Probojujte se vrámci tažení pro jednoho hráče automaticky generovanou divočinou až k úhlavnímunepříteli. Nekonečná kreativita – Vytvářejte a sdílejte vlastní mapy, bojujte na svých i cizích výtvorech, vymalujte sivlastní vojska, stavte krásná diorámataa chlubte se jimi.

BOHATÁ A STRHUJÍCÍ KAMPAŇ O ZOUFALÉM BOJI O HOLÝ ŽIVOT

Zkoumejte různé tváře války z pohledu spravedlivých šampiónů i proradných vojevůdců. Bojujte o přežití a nadvládu v kampani se čtyřmi hlavními frakcemi. NechybíBouřní eternálové, Orrukští kruleboyz,Noční běsové a další! Ponořte se do strhujícího příběhu vytvořeného ve spolupráci s Gavinem Thorpem, oceňovaným autoremBlack Library.

KOMPLEXNÍ HRA PRO VÍCE HRÁČŮ

Vyzvěte válečníky z celého světa v online režimech pro více hráčů napříč platformami. Získávejte čest při pohodovém hraní, nebo podrobte své strategické dovednosti nejtěžší zkoušce v hodnocených zápasech o trůn skutečného vládce Ghuru. Bojujte v režimech 1 proti 1 nebo 2 proti 2s až třemi počítačovými protivníky, případně hrajte kooperativně s přáteli.

ZAPOJTE SE DO VĚČNÉHO DOBÝVÁNÍ

Režim výzvy pro jednoho hráče zasazený do průběžně generované kampaně, v níž sehráči pouští do bitev v sérii nepředvídatelných bojových scénářů a map. Budete se muset vypořádat s náhlými zvraty, které zcela změní podmínky boje. Můžete se rozhodnout, zda si pro vítězství dojdetepřímo, nebo podstoupíte další bitvy, abyste dosáhli co nejvyššího skóre. Žádné dvě kampaně dobývání nejsou stejné.

NEKONEČNÁ KREATIVITA

Napojte se na herní svět a tvořte bitevní mapy v revolučním mapovém editoru za využití stejných nástrojů, které používali i samotní vývojáři při tvorbě herníchmap. Vyrazte dobývat svět osobitým způsobem. Propracovaný systém armádních znakůvám umožňuje zkrášlit vlastní vojsko barvami z kolekce Citadel od Games Workshop. Vytvářejte v editoru scén okouzlujícívýjevy a sdílejte je s komunitou. Pomocí tohoto nástroje můžete kreativně zasazovat postavy a různé rekvizity do scén aty pak sdílet s ostatními.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam