Herní zóna  Hry  ESD Warhammer 40,000 Darktide
ESD Warhammer 40,000 Darktide
ESD Warhammer 40,000 DarktideESD Warhammer 40,000 DarktideESD Warhammer 40,000 Darktide
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Warhammer 40,000 Darktide

Elektronická licence určená pro platformu Steam V hlubinách úlu hrozí, že se semena korupce promění v ohromující příliv temnoty.Záhadná a zlověstná nová síla se snažíovládnout celé město. Je na vás a vašichspojencích v Inkvizici, abyste vykořenili nepřítele dříve, než město podlehne Chaosu. Jak Tertium klesá, Rejects povstanou. Warhammer 40,000: Darktide, postavený…
Kategorie: Hry
Kód: 3711676PN: 11832Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
985   včetně DPH
Cena bez DPH: 814 Kč
Cena po registraci:
978 Kč
Cena bez DPH: 808 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)3.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

V hlubinách úlu hrozí, že se semena korupce promění v ohromující příliv temnoty.Záhadná a zlověstná nová síla se snažíovládnout celé město. Je na vás a vašichspojencích v Inkvizici, abyste vykořenili nepřítele dříve, než město podlehne Chaosu.

Jak Tertium klesá, Rejects povstanou.

Warhammer 40,000: Darktide, postavený naodkazu nejlepšího boje na blízko ve svétřídě ve Vermintide 2, přináší do mixuintenzivní přestřelky WH40K. Ovládněte rovnováhu mezi bojem na dálku a bojem nablízko, když se probojujete přes zástupnepřátel. Vnímejte dopad každého máchnutí, švihu a řezu řetězovým mečem nebo opečte maso laserpalem.

Darktide je ve svém jádru kooperativní hra. Putování příliš daleko, riskuje potrestání nepřáteli, kteří chtějí znehybnitnebo zachytit zbloudilé Rejects, jako je otrokářský Chaos Hound nebo Moebian Trapper. Jakmile se stanete kořistí takových nepřátel, mohou vás zachránit pouze vaši spoluhráči! Více než to, vaše vrozená houževnatost – vaše odhodlání prosaditse přes bolest – se dobíjí pouze tehdy,když jste v blízkosti svého úderného týmu.

Vytvořte si svou vlastní jedinečnou postavu a přizpůsobte si její fyzický vzhled, hlas a původ. Vyberte si svou třídu aurčete, které jedinečné vlastnosti a sady dovedností využijí v bitvě. Budeš ostříleným veteránem imperiální armády, uličnickým outsiderem nebo ohnivým fanatikem? Volba je na tobě.

Vstupte do násilného, ??dystopického světa Warhammer 40,000. Od vroucích horkýchprůmyslových továren až po chátrající zónu údržby vody sužovanou neustálými kyselými dešti - Tertium Hive je tvrdé a nemilosrdné místo i v těch nejlepších časech. Vaší úlohou je sloužit horlivé inkvizici tím, že se pustíte do misí s cílemvyhladit hrozby číhající v hlubinách města úlu, nebo zemřít při pokusu.

Přizpůsobte se nevyzpytatelným rozmarůmChaosu s mutátory podmínek, které vaší misi přidají spontánní výzvu. Váš tým semusí naučit přizpůsobovat, přijímat novétaktiky a měnit svou výzbroj, aby čeliltěmto nelítostným výzvám.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam