Herní zóna  Hry  ESD Two Worlds Epic Edition
ESD Two Worlds Epic Edition
ESD Two Worlds Epic EditionESD Two Worlds Epic EditionESD Two Worlds Epic Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Two Worlds Epic Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Two Worlds (Epic Edition) obsahuje základní hru Two Worlds + 2 datadisky. Započala tichá válka, která zanedlouho zažehneplamen, jenž povede ke svaté křížové výpravě orků. Je tomu už dávno, kdy byl Aziraal, bůh války, zabit ve strašlivé bitvě a svět se změnil. Orčí horda ztratilasvého duchovního vůdce a musela se stáhnout…
Kategorie: Hry
Kód: 3156180PN: 7891Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
256   včetně DPH
Cena bez DPH: 212 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)21.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)22.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Two Worlds (Epic Edition) obsahuje základní hru Two Worlds + 2 datadisky. Započala tichá válka, která zanedlouho zažehneplamen, jenž povede ke svaté křížové výpravě orků. Je tomu už dávno, kdy byl Aziraal, bůh války, zabit ve strašlivé bitvě a svět se změnil. Orčí horda ztratilasvého duchovního vůdce a musela se stáhnout do jižních pustin. Nyní, po tisícovkách let, je místo Aziraalova hrobu stále neznámé. Ostatní bozi ho pečlivě tajía neodvažují se svěřit takové tajemstvíobyčejným smrtelníkům. Křehký mír mezi civilizovanými rasami a hordami se však náhle ocitl v sázce. Když trpasličí těžební expedice objevila starověký chrám zasvěcený nepojmenovanému božstvu, nejsilnější frakce světa v tom spatřily možnou stopu vedoucí k místu Aziraalova odpočinku. Započala tichá válka, která zanedlouho zažehne plamen, jenž povede ke svaté křížové výpravě orků. Skutečné nebezpečívšak číhá někde jinde. Zemí se tiše plíží nevyzpytatelná nákaza, která osnuje tajné spiknutí rozsévající strach a zkázu.Hráč, zkušený lovec odměn, se vydává naválečnou stezku proti záhadné síle, které bude muset porozumět, bude-li chtít přežít. Two Worlds kombinuje neobyčejně dynamický a sofistikovaný soubojový systém se svobodou pohybu, překračující meze,kterých bylo dosaženo v ostatních hráchtohoto žánru. Aby hra upoutala pozornost široké veřejnosti, bude komplexnosti dosaženo především pomocí mnoha rozmanitých a smysluplných voleb, zatímco uživatelské rozhraní bude zjednodušeno. Každý hráč si bude moci najít vlastní způsob, jak se vypořádat s výzvami, jak řešit potíže a plnit úkoly, a podle výsledků svých činů bude odměňován různými frakcemi.Než se vám podaří splnit hlavní úkol, zažijete zajisté tu nejpamětihodnější cestu svého života.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC