Herní zóna  Hry  ESD Tiny Tina's Wonderlands
ESD Tiny Tina's Wonderlands
ESD Tiny Tina's WonderlandsESD Tiny Tina's WonderlandsESD Tiny Tina's Wonderlands
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Tiny Tina's Wonderlands

Elektronická licence určená pro platformu Steam Udělejte si párty s přáteli v multiplayeru napříč platformami! Vydej se na epické dobrodružství plné ztřeštěnosti, zázraků a výkonných zbraní! Kulky, magie a široké meče se setkávají v tomto chaotickém fantasy světě, kterému vdechne život nepředvídatelná Tiny Tina.Vyber si vlastního hrdinu s více třídami a kořisti, střílej…
Kategorie: Hry
Kód: 3469421PN: 8788Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 506   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 245 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)15.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Udělejte si párty s přáteli v multiplayeru napříč platformami! Vydej se na epické dobrodružství plné ztřeštěnosti, zázraků a výkonných zbraní! Kulky, magie a široké meče se setkávají v tomto chaotickém fantasy světě, kterému vdechne život nepředvídatelná Tiny Tina.Vyber si vlastního hrdinu s více třídami a kořisti, střílej, sekej a magicky likviduj podivné příšery a prohledávej kobky plné kořistina výpravě, kdy máš zastavit tyranskéhoDragon Lorda. Vítaní jsou všichni, takžese přidej do party, nasaď si dobrodružné boty a buď chaoticky úžasný!NEPŘEDVÍDATELNÝ FANTASY SVĚTTiny Tina je tvoje výtržnická průvodkyně neuvěřitelným stolnímsvětem, kde pravidla platí jen málokdy.Prozkoumej rozsáhlý nadsvět plný majestátních měst, vlhkých houbových lesů, strašidelných pevností a dalšího!BOUCHAČKY,KOUZLA A DALŠÍOdpráskni záporáky pomocísilných zbraní a ničivých kouzel ve frenetických bitvách z pohledu první osoby.Pomocí arzenálu likviduj legie nepřátelvčetně užvaněných kostlivců, suchozemských žraloků a kolosálních bossů. Pak seponoř do nebezpečných kobek a vystřílejsi epickou kořist!PORAZ ZLO S PARTOUU stolu se k tobě přidá odhodlaný kapitán Valentine a vládou posedlý robot Frette. Během své výpravy, kdy máš porazit DragonLorda, se potkáš s řadou sympatických vyděděnců, jako je Bardbarian s loutnou atvůj vlastní Fairy Punchfather.PŘIZPŮSOB SI HRDINUVytvoř si dokonalého hrdinu se spoustou možností úprav včetně systémuněkolika tříd, díky kterému můžeš kombinovat šest jedinečných stromů schopností, z nichž každý obsahuje vlastní úžasnédovednosti. Rozvíjej se, vylepšuj si hrdinu, rozšiřuj si arzenál a staň se dokonalým dobrodruhem.PŘIDEJ SE DO PARTY V CHAOTICKÉ KOOPERACIUžij si příběh sólo nebo založ partu až se třemi kamarády v plynulé online hře více hráčů. Poděl se o lup anebo si uzmi tu nejlepší kořist – jak budeš hrát, je jen na tobě!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam