Herní zóna  Hry  ESD The Dark Pictures Anthology The Devil in Me
ESD The Dark Pictures Anthology The Devil in Me
ESD The Dark Pictures Anthology The Devil in MeESD The Dark Pictures Anthology The Devil in MeESD The Dark Pictures Anthology The Devil in Me
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD The Dark Pictures Anthology The Devil in Me

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 18.11.2022! VÍTEJTE V THE DARK PICTURES The Dark Pictures je série samostatnýchfilmových hororových her s větvícím se příběhem od autorů titulu Until Dawn. Hryjsou snadno přístupné a můžete je v krátkých herních seancích hrát o samotě nebo s přáteli. The Devil in Me je…
Kategorie: Hry
Kód: 3570799PN: 9503Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 230   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 017 Kč
Cena po registraci:
1 191 Kč
Cena bez DPH: 984 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 1.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 18.11.2022!

VÍTEJTE V THE DARK PICTURES

The Dark Pictures je série samostatnýchfilmových hororových her s větvícím se příběhem od autorů titulu Until Dawn. Hryjsou snadno přístupné a můžete je v krátkých herních seancích hrát o samotě nebo s přáteli. The Devil in Me je čtvrtouhrou této série a zároveň finále první sezóny.

Skupinu dokumentaristů někdo záhadně telefonicky pozve do „Murder Castle“, novodobé repliky domu sériového vraha H. H. Holmese. Takovou příležitost si nemohou nechat ujít, protože jim může získat tolik potřebný zájem veřejnosti.

Hotel je ideální kulisou pro novou epizodu, ale není to tak jednoduché, jak se zdá. Štáb zjišťuje, že je někdo pozorujea dokonce s nimi manipuluje. V sázce jetak najednou mnohem víc než jen sledovanost!

Murder Hotel vás vítá!

Nic tu není, jak se zdá a vybavení hotelu je k smrti dobré! Prozkoumejte každičký kousek hotelu postaveného pro návštěvníky Světové výstavy. Pomocníka vám budoudělat nové herní prvky, například inventář postavy, hádanky s nástroji a rozšířené možnosti pohybu – běh, skok a šplh.

Vaši smrt si naplánoval

Pokuste se uniknout z mučivých spárů této zvrácené zrůdy, co se za každou cenu hodlá stát nejnebezpečnějším americkým sériovým vrahem. Přežijete vražedné pasti,které jsou výplodem jeho choré mysli?

Nehrajte o samotě!

Zažijte děsivé zkoušky věrnosti – dokážete riskovat vlastní život pro někoho, nakom vám záleží? Dva kritikou oceňovanérežimy pro hru více hráčů jsou zpět: sdílejte svůj příběh s kamarádem on-line nebo si předávejte ovladač v off-line režimu pro pět hráčů, protože v množství jesíla.

Dokážete přechytračit zabijáka a dostatven celý štáb? Ve vašem příběhu můžou přežít či zemřít všechny hratelné postavy.

PŘEJEME HEZKÝ POBYT

Parametry

Herní platforma ESDSteam