Herní zóna  Hry  ESD Stranded Alien Dawn Robots and Guardians
ESD Stranded Alien Dawn Robots and Guardians
ESD Stranded Alien Dawn Robots and GuardiansESD Stranded Alien Dawn Robots and GuardiansESD Stranded Alien Dawn Robots and Guardians
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Stranded Alien Dawn Robots and Guardians

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Stranded: Alien Dawn ve službě Steam. Postavte se na stranu rebelů a zahrajtesi zcela nový scénář ve hře Stranded: Alien Dawn. Osvobodili jste Hope, prvního inteligentního androida, a byli jste nuceni najítútočiště na nezmapované cizí planetě veVnějších světech. Braňte se…
Kategorie: Hry
Kód: 3804016PN: 12424Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Stranded: Alien Dawn ve službě Steam.

Postavte se na stranu rebelů a zahrajtesi zcela nový scénář ve hře Stranded: Alien Dawn.

Osvobodili jste Hope, prvního inteligentního androida, a byli jste nuceni najítútočiště na nezmapované cizí planetě veVnějších světech. Braňte se hrozbě bezohledného výrobního konsorcia, které ji chce zničit.

Vybudujte a vylepšujte svou základnu pomocí nových pokročilých technologií, které vám a dalším rebelům pomohou ochránitHope na dostatečně dlouhou dobu, než dosáhne plného vědomí.

Scénář Dobývání ochránců

Zničte vlny ozbrojených robotů, které sesnaží získat zpět nejcennější majetek konsorcia. Hope bude potřebovat vaši ochranu, protože její mysl se neustále vyvíjí.

Chraňte prvního inteligentního robota

Seznamte se s Hope, prvním inteligentnímandroidem v historii. Hope má více společného s lidmi než roboty, ale od obou se výrazně liší. Zatímco se Hope dál učía roste, vy a ostatní rebelové ji musíteochránit před vlnami automatizovaných nepřátelských útočníků vyslaných konsorciem, které ji stvořilo.

Využívejte nové zbraně a braňte se protinepřátelským strojům

Prohledávejte padlé útočníky z konsorciaa využijte jejich účinné futuristické technologie. Vylepšujte opevnění a pracujte na výzkumu nástrojů, které budou rebelové potřebovat pro přežití v nebezpečnějším světě hry Alien Dawn.

Pak se chopte laserových mečů a pusťte do boje zblízka. Nebo pokud dáváte přednost boji na dálku, využijte ničivé mobilní věže, smrtící roboty, bojové drony a další špičkové technologie, které vám pomohou s obranou.

Zjednodušte si práci pomocí efektivníchservisních robotů

Využijte rozšířený technologický strom avyzkoušejte nové způsoby automatizace úkolů na základně. Díky nejmodernějším chirurgickým robotům schopným provádět složité operace již nebudete potřebovat specializovaného léčitele.

Vyrábějte pokročilé zemědělské a servisní roboty řízené pokročilou umělou inteligencí a použijte je k optimalizaci každodenních úkolů. Vy a ostatní rebelové sepak můžete soustředit na svůj hlavní cíl... chránit Hope.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam