Herní zóna  Hry  ESD Song of Horror Complete Edition
ESD Song of Horror Complete Edition
ESD Song of Horror Complete EditionESD Song of Horror Complete EditionESD Song of Horror Complete Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Song of Horror Complete Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam Slavný spisovatel Sebastian P. Husher zůstal nezvěstný i s celou rodinou. Jeho znepokojený nakladatel poslal pomocníka do domu, ve kterém spisovatel bydlel, abyse po něm podíval. Ale ten se už nikdynevrátil... Tato zmizení spustila sled událostí, které brzy odhalily něco děsivého: zdá se, že za nimi stojí bezejmenná,temná…
Kategorie: Hry
Kód: 3473802PN: 8844Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
477   včetně DPH
Cena bez DPH: 394 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 11.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Slavný spisovatel Sebastian P. Husher zůstal nezvěstný i s celou rodinou. Jeho znepokojený nakladatel poslal pomocníka do domu, ve kterém spisovatel bydlel, abyse po něm podíval. Ale ten se už nikdynevrátil... Tato zmizení spustila sled událostí, které brzy odhalily něco děsivého: zdá se, že za nimi stojí bezejmenná,temná bytost známá pouze jako Přítomnost.

Song of Horror nabízí skutečně dynamickýa hrůzný zážitek: Jeho hlavní záporná postava, kterou je nadpřirozená bytost známá pouze jako Přítomnost a ovládaná vyspělou AI (umělou inteligencí), se umí přizpůsobit tvým činům a rozhodnutím. Prožij si nesnesitelnou hrůzu, když bytost zjiného světa, označovaná jako Přítomnost, reaguje na tvůj způsoby hry a snaží se tě dostat tam, kde to nejmíň čekáš. Každý hráč si bude moci vychutnat jedinečný zážitek a hru, při které napětí nepřichází z předem napsaných scénářů, ale přirozeně se stupňuje.

Jako hráč tento příběh prožiješ očima různých postav, které na něj dívají svým vlastním pohledem. Každá z postav vnáší do pátrání jedinečný náhled a umožňuje odlišný přístup k vodítkům a předmětům. Jejich činy a rozhodnutí ovlivní podobu světa: některé z nich budou vědět více čiméně o jistých aspektech příběhu; některé budou odolnější vůči projevům nadpřirozených sil, ale všechny mohou zemřít, pokud se Přítomnost dostane do jejich blízkosti – a smrt je trvalá. Pokud zemřou,musíš se pokusit příběh vyřešit s jinoupostavou a pokračovat v pátrání, aby jejich smrt nebyla marná.

Tajemné starožitnictví, zapomenuté opatství, opuštěný ústav pro choromyslné... Každá lokalita v Song of Horror je inspirována klasickými prvky tohoto žánru. Prozkoumej tato hrůzostrašná místa a najdivodítka a předměty, které ti pomohou vyřešit složité hlavolamy, zatímco musíš snášet agonizující napětí herní atmosféry.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam