Herní zóna  Hry  ESD Redout Space Assault

ESD Redout Space Assault

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC DALŠÍ GENERACE ARCADE SPACE STŘELCŮ JE ZDE Redout: Space Assault vám dá kontrolu nad Super Orbital Recon Fighter během 2395Colonization of Mars: ponořte se do nejrychlejší, nejepičtější a vzrušující arkádové vesmírné bitvy, jakou můžete zažít. Přelstít, přemoci, přemoci, předčit své protivníky v bleskově rychlých…
Kategorie: Hry
Kód: 3069125PN: 7785Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
492   včetně DPH
Cena bez DPH: 407 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)21.4. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)21.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

DALŠÍ GENERACE ARCADE SPACE STŘELCŮ JE ZDE

Redout: Space Assault vám dá kontrolu nad Super Orbital Recon Fighter během 2395Colonization of Mars: ponořte se do nejrychlejší, nejepičtější a vzrušující arkádové vesmírné bitvy, jakou můžete zažít. Přelstít, přemoci, přemoci, předčit své protivníky v bleskově rychlých vesmírných soubojích pro jednoho hráče, které vyvolávají adrenalin. Hrajete jako Leon Barret, stíhací pilot esa bezpečnostníchsil Poseidon. Tady v Poseidon Corp. se snažíme připravit půdu pro kolonizaci Marsu, protože lidstvo bojuje o přežití rozdělené mezi ochuzenou horkou Zemi a chladnou klaustrofobní měsíční kolonii. Vaším úkolem je udržovat pořádek vymýcením rebelů a vesmírných pirátů, usnadňovat výzkum našich vědců a zároveň je udržovatv bezpečí a chránit veškerý náš personálpřed četnými vnějšími hrozbami. Ponořtese do gigantických závodů na těžbu asteroidů, sestřelte drony a bojovníky rebelů, válte se doleva a doprava a vyhýbejtese nepřátelské palbě, uvolněte neuvěřitelně silné raketové salvy, ale také závodte proti zbloudilým pilotům a vesmírnýmmrchožroutům závratnou rychlostí, abyste z toho měli naprosté vzrušení. Dokončením misí odemknete karty a žetony, abyste vylepšili trup, štíty, energetické zbraně a střely svého bojovníka, dokud nebudete schopni jít proti masivním kapitálovým lodím a bez pomoci posunout příliv války. V meziplanetárním boji, kde nikdonení dobrý nebo špatný, zažijete, jak Leon prochází řadami, smyslu „nutného zla“, nákladů na integritu a nakonec, co toznamená zaujmout stanovisko.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC