Herní zóna  Hry  ESD Planet Zoo Africa Pack
ESD Planet Zoo Africa Pack
ESD Planet Zoo Africa PackESD Planet Zoo Africa PackESD Planet Zoo Africa Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Planet Zoo Africa Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! Vydej se na nezapomenutelné africké dobrodružství s Planet Zoo: Africký balíček!Adoptuj a odchovej pět úžasných novýchzvířat – čtyři zvířata do výběhu a jednozvíře do expozice. Vyzkoušej si náročný, časově omezený scénář zasazený na malebný…
Kategorie: Hry
Kód: 3191188PN: 8006Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
488   včetně DPH
Cena bez DPH: 403 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 5.8. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)6.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

Vydej se na nezapomenutelné africké dobrodružství s Planet Zoo: Africký balíček!Adoptuj a odchovej pět úžasných novýchzvířat – čtyři zvířata do výběhu a jednozvíře do expozice. Vyzkoušej si náročný, časově omezený scénář zasazený na malebný bazar v oáze a vybuduj zoo svých snůs více než 180 krásnými novými částmi scenérie inspirovanými převážně bohatstvím a rozmanitostí severní Afriky. Tvoje africké dobrodružství čeká...

KLÍČOVÉ PRVKY

PĚT ÚŽASNÝCH AFRICKÝCH ZVÍŘAT

Přivítej ve svých zoologických zahradáchpět zbrusu nových druhů! Surikatu, nosorožce tuponosého jižního, tučňáka brýlového, fenka berberského a vrubouna posvátného. Dbej o jejich výběhy tak, aby se jim dobře dařilo, pozoruj autentické novéchování a pozvi návštěvníky, aby se dozvěděli o těchto neuvěřitelných zvířatecha jejich fascinujícím původu víc. Dopřej nováčkům nové parádní předměty obohacení, které je budou bavit. Například fenek berberský rád prohání a okusuje tenisový míček, který nově přibyl. Tato svérázná a energická zvířata nepochybně probudí každou zoo k životu! Surikatu nové prostředí doslova nakopne, a tak ho na oplátku hned podkopne. Stejně jako ve volnépřírodě si totiž ostrými drápy vyhrabávádíry, do kterých se zanoří, aby se zasevynořila jinde. Sortiment obohacení jeplný překvapení, ať už se jedná o tučňáky brýlové, kteří se nebudou moct nabažitnového vzácného míče, nebo o interakcenosorožců tuponosých jižních se zavlažovačem.

VÍCE NEŽ 180 KUSŮ VYBAVENÍ

Doplň svou zoologickou zahradu o obrovskou škálu nových nádherných kulis, včetněživé zeleně, poutavých dekorací a cestiček na míru. Instaluj výrazné sochy zvířat a velkolepé obrazy, přizpůsob si je barevnými dlaždicemi a zajisti návštěvníkům stín vysokými, kymácejícími se palmami. Nástroje pro úpravu krajiny v PlanetZoo nabízejí netušené možnosti a s vícenež 180 tematickými scenériemi obsaženými v tomto balíčku můžeš zrealizovat prvky rušných vesnic z rákosu a hliněných cihel až po únik do skalnatých kaňonů. Tvázoo inspirovaná Afrikou bude naprosto dokonalá.

JEDNA NOVÁ ZOO VÝZVA

Zažij odlehlý zázrak na bazaru v oáze. Na omezeném prostoru se pokusíš proměnitskrytý pouštní klenot na nepřehlédnutelnou turistickou atrakci. Ale stojí před tebou spousta práce! V zoo selhávají nespolehlivé generátory elektřiny, tak se zkus zaměřit na hospodaření s teplem, prozkoumej udržitelné možnosti, jako je solární a větrná energie, a dodej této lokalitě nový, zářivý vzhled.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC