Herní zóna  Hry  ESD Mass Effect Legendary Edition
ESD Mass Effect Legendary Edition
ESD Mass Effect Legendary EditionESD Mass Effect Legendary EditionESD Mass Effect Legendary Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Mass Effect Legendary Edition

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Mezi lidstvem a největší hrozbou, kteroukdy čelilo, stojí jediný člověk. Připomeňte si legendu velitele Sheparda z kritiky oceněné trilogie Mass Effect s vydáním Mass Effect™ Legendary Edition. Součástí je základní obsah pro jednoho hráčea více než 40 položek ke stažení z her Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect3…
Kategorie: Hry
Kód: 3158796PN: 7905Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 380   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 140 Kč
Cena po registraci:
1 321 Kč
Cena bez DPH: 1 092 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Mezi lidstvem a největší hrozbou, kteroukdy čelilo, stojí jediný člověk. Připomeňte si legendu velitele Sheparda z kritiky oceněné trilogie Mass Effect s vydáním Mass Effect™ Legendary Edition. Součástí je základní obsah pro jednoho hráčea více než 40 položek ke stažení z her Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect3, včetně promo zbraní, zbroje a balíčků– vše přepracované a optimalizované prorozlišení 4K Ultra HD. Poznejte úžasněbohatý a podrobný svět, ve kterém vaše rozhodnutí zásadně ovlivňují akci i výsledek.

Připomeňte si filmovou ságu

Vzrušující akce spojená s poutavým interaktivním vyprávěním příběhu, kde sami rozhodujete o tom, jak se váš jedinečný příběh bude vyvíjet. Tři hry, jeden spouštěcí program: Užijte si základní obsah pro jednoho hráče a více než 40 položek kestažení ze všech třech her, a to včetněpromo zbraní, zbroje a balíčků.

Remasterované pro novou generaci: Prožijte trilogii v rozlišení 4K Ultra HD s vylepšeným výkonem, vizuálními prvky a grafikou, to vše s HDR.

Vizuální vylepšení všech tří her: Mezi aktualizace patří zdokonalené modely, shadery, efekty, osvětlení, hloubka pole azvuk v plném rozlišení.

Prožijte legendu o Shepardovi Vytvořte aupravte si vlastní postavu, od vzhledua dovedností po vlastní arzenál zbraní,a potom proveďte svůj elitní průzkumný tým galaxií, kterou zmítá chaos.

Nová přizpůsobení Sheparda: Ve sjednoceném tvůrci postav si můžete vytvořit postavu Sheparda s vylepšenými vlasy, make-upem, barvou očí a tělovými tóny, přičemžvšechny možnosti jsou k dispozici v celé trilogii. Případně můžete hrát jako slavná Femshep ze hry Mass Effect 3, kteráje nyní k dispozici ve všech hrách. Vylepšení hratelnosti v první hře Mass Effect: Užijte si vylepšené míření a vyvážení zbraní, zvukové efekty, lepší ovládáníMako, zadávání/ovládání, chování týmu,chování při krytí a herní kamery. Zamyslete se nad svými rozhodnutími

Vaše rozhodnutí plynule přecházejí z jedné hry do další. Každé rozhodnutí ovlivní výsledek každé mise, každého vztahu, každé bitvy – dokonce i osud celé galaxie. Vylepšení vzhledu první hry Mass Effect: Hra se dočkala kompletní předělávky,a to včetně grafiky prostředí, vizuálních efektů a osvětlení.

Aktualizace pro PC: Užijte si vylepšeníve všech třech hrách na PC s nativní podporou herních ovladačů a širokoúhlého zobrazení 21:9, vylepšenou navigací v uživatelském rozhraní a kompatibilitou s rozhraním DirectX 11.

Obsah, který je součástí

Mass Effect Legendary Edition zahrnuje základní obsah pro jednoho hráče ze všechtří titulů (Mass Effect, Mass Effect 2a Mass Effect 3), oblíbený obsah ke stažení pro příběh jednoho hráče, promo zbraně, zbroj a balíčky: Obsah ke stažení: Bring Down the Sky, Genesis, Zaeed — ThePrice of Revenge, Kasumi — Stolen Memory, Lair of the Shadow Broker, FirewalkerPack, Overlord, Normandy Crash Site, Arrival, Genesis 2, From Ashes, Mass Effect3: Extended Cut, Leviathan, Omega a Citadel.

Zbraně a zbroj: Cerberus Weapons and Armor, Arc Projector, Collector's Weapon and Armor, Terminus Weapon and Armor, M-21Incisor, Blood Dragon Armor, Inferno Armor, Recon Hood, Sentry Interface, UmbraVisor, N7 Warfare Gear, AT-12 Raider, Chakram Launcher, M-55 Argus, M-90 Indraa Reckoner Knight Armor.

Balíčky: Equalizer Pack, Aegis Pack, Firepower Pack, Groundside Resistance Pack,Recon Operations Pack, Firefight Pack,ME2 Alternate Appearance Pack 1, ME2 Alternate Appearance Pack 2, ME3 AlternateAppearance Pack 1 a N7 Collector's Edition Pack.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin | PC