Herní zóna  Hry  ESD Jurassic World Evolution 2 Deluxe Edition
ESD Jurassic World Evolution 2 Deluxe Edition
ESD Jurassic World Evolution 2 Deluxe EditionESD Jurassic World Evolution 2 Deluxe EditionESD Jurassic World Evolution 2 Deluxe Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Jurassic World Evolution 2 Deluxe Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jurassic World Evolution 2 je očekávanépokračování velmi úspěšného manažerskéhosimulátoru Jurassic World Evolution z roku 2018 od studia Frontier. Pokračováníhry představuje novou podmanivou příběhovou kampaň, skvělé nové funkce a úžasnénové dinosaury, kteří působí neuvěřitelně opravdově a živě. K tomu přidejte rozšířené…
Kategorie: Hry
Kód: 3319768PN: 8152Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jurassic World Evolution 2 je očekávanépokračování velmi úspěšného manažerskéhosimulátoru Jurassic World Evolution z roku 2018 od studia Frontier. Pokračováníhry představuje novou podmanivou příběhovou kampaň, skvělé nové funkce a úžasnénové dinosaury, kteří působí neuvěřitelně opravdově a živě. K tomu přidejte rozšířené možnosti stavění a více možnostípřizpůsobení a dostanete ještě větší, lepší a autentičtější hru z prostředí Jurského světa.

Původní příběh z Jurského světa

Nechte se vtáhnout do působivého původního příběhu herního světa Jurassic World,který se odehrává po nezapomenutelnýchudálostech filmu Jurský svět: Zánik říše. Snažte se chránit a krotit dinosaury ařídit chod parku po boku ikonických postav z filmů, včetně Dr. Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a Claire Dearingové (BryceDallas Howard).

Vytvořte si svůj vlastní Jurský svět

Spravujte park pomocí podrobnějších manažerských nástrojů a kreativních možností. Stavte a přizpůsobujte si nové budovya otestujte své manažerské schopnosti vezcela nových lokacích – od hustých lesůaž po skalnaté pouště. Pomocí bioinženýrství zachraňte více než 75 prehistorických druhů, včetně žádaných létajících amořských ještěrů , a sledujte, jak si hledají teritoria, bojují o ně a realisticky reagují na ostatní tvory.

Pohrajte si s teorií chaosu

Režim Chaos Theory vám umožní zahrát siklíčové okamžiky oblíbených filmů – s nečekanými zvraty. Zakuste na vlastní kůžiscénáře „co kdyby“ z legendárních filmůJurský svět a Jurský park. Každá úroveňse odehrává napříč obdobími a lokacemize všech pěti filmů. Dovolte franšíze Jurassic World, aby vás pohltila, a vyzkoušejte, co se bude dít, když se pokusítezhostit nových výzev s nepředvídatelnýmivýsledky.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam