Herní zóna  Hry  ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack
ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack
ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses PackESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses PackESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Farming Simulator 22 ve službě Steam. Rozšiřte a modernizujte svůj zemědělskýprovoz pomocí rozvodných systémů, separace mrvy a konfigurovatelných bioplynových stanic! Obrovské množství nových strojů, nástrojů a budov rozšíří infrastrukturu pro distribuci mrvy a skladování…
Kategorie: Hry
Kód: 3622503PN: 10590Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
696   včetně DPH
Cena bez DPH: 575 Kč
Cena po registraci:
689 Kč
Cena bez DPH: 570 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Farming Simulator 22 ve službě Steam.

Rozšiřte a modernizujte svůj zemědělskýprovoz pomocí rozvodných systémů, separace mrvy a konfigurovatelných bioplynových stanic! Obrovské množství nových strojů, nástrojů a budov rozšíří infrastrukturu pro distribuci mrvy a skladování surovin na vaší farmě.

Celkem zde najdete více než 30 položek od nizozemského výrobce SCHOUTEN, německého specialisty na skladování oceli Stallkamp a výrobce bioplynových technologiíBVL, které do hry Farming Simulator 22 přinášejí nové herní prvky.

Systémy pro distribuci mrvy a močůvky

Zaveďte na své farmě rozvodné systémy! Když k traktoru místo těžkých nádrží na mrvu připojíte vlečné hadice různých délek a ultralehké vlečné vstřikovače, ochráníte tak půdu a zajistíte hnojení polí –s pohodlím a vysokým výkonem mobilníchčerpacích jednotek, jako jsou čerpací vozy a v blízkosti umístěné čerpací přívěsy. V případě potřeby kombinujte hadice,které se rozprostřou na stovky metrů a pokryjí vaše pole pro efektivní hnojení.Také nezapomeňte zlepšit podmínky pro čerpání pomocí přídavných nádrží na vodu akompresorů!

Separace mrvy

Separátory močůvky vám umožní oddělit tekuté a pevné složky mrvy pro všestrannější využití vašich zdrojů. K dispozici jevíce stacionárních a mobilních separátorů. Vyberte si, zda chcete suchou složkumrvy použít na podestýlku pro zvířata na mléčné farmě, prodat ji se ziskem nebos ní hnojit pole stejně jako s jejím tekutým protějškem. Získejte ze své mrvy více!

Konfigurace bioplynové stanice

Vylepšete svou bioplynovou stanici konfigurací podle svých potřeb a preferencí:Různé moduly lze dynamicky rozmístit kolem kořenového zařízení bioplynové stanice a připojit je k němu a přizpůsobit jetak svým potřebám. Sami se rozhodnete, kde postavíte přijímací prostory, fermentační nádrže, zásobníky plynu, elektrárnyna výrobu elektřiny a další komponentyrůzných velikostí – včetně plynového hořáku na spalování přebytečných plynů vašívysoce výkonné bioplynové stanice.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam