Herní zóna  Hry  ESD eFootball PES 2021

ESD eFootball PES 2021

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC eFootball PES 2021 Season Update je updatovaná verze loňského eFootball PES 2020, nabídne hráčům nejnovější data o hráčích a soupiskách všech klubů ve hře. Skrze opoždění mnoha lig, včetně UEFA Euro 2020, budou soupisky a nejnovější data dodána skrze aktualizaci (vyžaduje připojení k internetu). Přítomny jsou všechny…
Kategorie: Hry
Kód: 2993831PN: 7611Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
578   včetně DPH
Cena bez DPH: 478 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.2. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)1.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

eFootball PES 2021 Season Update je updatovaná verze loňského eFootball PES 2020, nabídne hráčům nejnovější data o hráčích a soupiskách všech klubů ve hře. Skrze opoždění mnoha lig, včetně UEFA Euro 2020, budou soupisky a nejnovější data dodána skrze aktualizaci (vyžaduje připojení k internetu). Přítomny jsou všechny novinky z loňské verze, včetně nových přepracovaných módů Master League a novinkyMatch Day. NOVÁ MASTER LEAGUE Obrovských změn se dočkal populární mód Master League, kdy novinkou je interaktivní dialogový systém, díky kterému ovládáte posunv příběhu. Vybírejte odpovědi, které zachycují osobnost vašeho hráče a vytvořtesi tak vlastní Master League příběh. MATCH DAY V tomto zbrusu novém módu je zachycena podstata fotbalové kultury a přenesena do kompetitivního formátu, kdy přenáší hráče z komentátorského stanovištěpřímo na hřiště. Vyberte si jednu ze dvou stran na začátku každotýdenní události, kde každá perfektně umístěná přihrávkaa všechny úspěšné zákroky se počítají jako body k vítězství. Všechny zápasy z daného týdne jsou důkladně analyzovány avybráni jsou nejlepší hráči z každé strany. Tito se pak utkají ve velkém finále,které je přenášeno živě všem v Match Day módu. EURO DŘÍV V eFootball PES 2021 Season Update se dočkáte exkluzivního obsahu UEFA Euro 2020, který je posunutý doroku 2021 skrze situaci v reálném světě. Zažijte atmosféru turnaje již před jeho začátkem včetně všech 55 národních týmů UEFA, stadionu ve Wembley a mnoho dalšího.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC