Herní zóna  Hry  ESD Automobilista 2
ESD Automobilista 2
ESD Automobilista 2ESD Automobilista 2ESD Automobilista 2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Automobilista 2

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Automobilista 2 je vyvrcholením projektuvyvinutého v průběhu téměř deseti let.Jádrem je komplexní simulace brazilské motoristické scény, která zahrnuje všechny hlavní brazilské závodní série, závodní dráhy a výrobce. Automobilista 2, který obsahuje ještě větší seznam různých aut a tratí než jehopředchůdce, se vydává dále…
Kategorie: Hry
Kód: 2865610PN: 7500Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 146   včetně DPH
Cena bez DPH: 947 Kč
Cena po registraci:
1 117 Kč
Cena bez DPH: 923 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)21.1. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)21.1. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Automobilista 2 je vyvrcholením projektuvyvinutého v průběhu téměř deseti let.Jádrem je komplexní simulace brazilské motoristické scény, která zahrnuje všechny hlavní brazilské závodní série, závodní dráhy a výrobce.

Automobilista 2, který obsahuje ještě větší seznam různých aut a tratí než jehopředchůdce, se vydává dále do nejlepšíchmezinárodních motoristických sportů, včetně prestižních značek spolu s ikonickými místy, jako jsou Brands Hatch, MountPanorama a Imola, a současně pokračuje vobjevování exotičtější a vzrušující formy motoristického sportu z celého světa.

Díky novému technickému partnerství s vývojáři oceněné série Project CARS je Automobilista 2 postaven na režimu madness,který poskytuje neuvěřitelnou grafickoukvalitu, nejpokročilejší dynamické systémy počasí a stavu dráhy v závodním simulátoru a vynikající podporu VR, zajistitpodstatný upgrade realismu nad jeho předchůdcem a plně pohlcující vizuální zážitek.

Tato hra má dlouhodobý vývojový plán, který bude svědkem neustálého vývoje v průběhu několika let po jeho vydání. Neustále roste s přidáním nových herních režimů, funkcí, automobilů a skladeb z toho nejlepšího z minulosti, současnosti a budoucnosti motoristického sportu!

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC