Herní zóna  Hry  ESD 911 Operator
ESD 911 Operator
ESD 911 OperatorESD 911 OperatorESD 911 Operator
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD 911 Operator

Elektronická licence určená pro platformu Steam ***Český překlad je k dispozici ve Workshopu.***Ve hře 911 OPERATOR převezmeš roli dispečera tísňové linky, který musí včas vyřešit všechna příchozí hlášení. Tvým úkolem není jen zvedat hovory, ale iodpovídajícím způsobem reagovat na situaci - někdy je třeba předat správné pokyny pro první pomoc, jindy je nutný zásahpolicie…
Kategorie: Hry
Kód: 3471682PN: 8827Záruka: 6 měsíců
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
282   včetně DPH
Cena bez DPH: 233 Kč
Cena po registraci:
277 Kč
Cena bez DPH: 229 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 11.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

***Český překlad je k dispozici ve Workshopu.***Ve hře 911 OPERATOR převezmeš roli dispečera tísňové linky, který musí včas vyřešit všechna příchozí hlášení. Tvým úkolem není jen zvedat hovory, ale iodpovídajícím způsobem reagovat na situaci - někdy je třeba předat správné pokyny pro první pomoc, jindy je nutný zásahpolicie, hasičů nebo záchranářů. Měj napaměti, že osoba na druhé straně linky může být například otec umírající dcery,nepředvídatelný terorista nebo jen hloupý vtipálek. Zvládneš to?

HRÁT LZE V JAKÉMKOLIV MĚSTĚ NA SVĚTĚ* Zkusit můžeš tisíce měst z celého světa.Režim Volná hra ti umožní vybrat si město, kde chceš hrát - hra si stáhne mapu spolu s reálnými ulicemi, adresami a infrastrukturou integrovaného záchranného systému. Můžeš také vyzkoušet režim Kariéra, který obsahuje celkem 6 měst s jedinečnými událostmi - přežij zemětřesení v San Franciscu a zachraň Washington, D.C.před bombovými útoky.

SPRÁVA JEDNOTEK K dispozici jsou ti policejní, hasičské a zdravotnické jednotky, které mohou využívat celou řadu vozidel (od běžných sanitek po policejní vrtulníky), potřebného vybavení (např. neprůstřelné vesty, lékárničky a technické pomůcky) a sestávají z členů týmu s různýmischopnostmi.

LIDSKÉ ŽIVOTY JSOU VE TVÝCH RUKOU!

Hlavní vlastnosti: Více než 50 dabovaných rozhovorů inspirovaných reálnými telefonáty: vážné a dramatické, ale někdy také vtipné nebo otravné. Skutečné pokynypro poskytnutí první pomoci. Možnost hrát v jakémkoli městě na světě! 6 vybraných měst v režimu Kariéra s jedinečnými hovory a událostmi. Více než 140 typů hlášení, se kterými se lze setkat. 12 typů vozidel integrovaného záchranného systému(včetně vrtulníků, policejních vozidela motocyklů). ***Hra vyžaduje připojeník internetu ke stažení mapových podkladů, které jsou zdarma. Offline hra je k dispozici po stažení map. Všechny mapovépodklady © přispěvatelé OpenStreetMap* Termín "město" se používá ve smyslu služby OpenStreetMap a vztahuje se na městské oblasti označené jako "city" nebo "town".

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam