Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Příslušenství a spotřební materiál  Inkousty a refill sady  Epson ink čer Singlepack "Ananas" Black 604XL Ink, ČB 500 stran
EPSON ink čer Singlepack "Ananas" Black 604XL Ink, ČB 500 stran
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Epson ink čer Singlepack "Ananas" Black 604XL Ink, ČB 500 stran

Ananas 604XL Ink - Černá Spolehlivé čtyřbarevné samostatné inkousty Epson jsou ideální pro každodenní tisk. K dispozici je cenově dostupná kazeta pro všechny uživatele, se standardními velikostmi i velikostmi XL, které jsou dostupné v baleních Single a Multipack V prodejně ji snadno najdete podle obrázku chilli papričky. Tyto samostatné inkousty představují cenově dostupné…
Kategorie: Inkousty a refill sady
Kód: 3795576PN: C13T10H14020Výrobce: EpsonZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 104   včetně DPH
Cena bez DPH: 912 Kč
Cena po registraci:
1 081 Kč
Cena bez DPH: 894 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 7 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 17.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)19.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Ananas 604XL Ink - Černá

Spolehlivé čtyřbarevné samostatné inkousty Epson jsou ideální pro každodenní tisk. K dispozici je cenově dostupná kazeta pro všechny uživatele, se standardními velikostmi i velikostmi XL, které jsou dostupné v baleních Single a Multipack V prodejně ji snadno najdete podle obrázku chilli papričky.

Tyto samostatné inkousty představují cenově dostupné a spolehlivé tiskové řešení, které těží z rozsáhlého výzkumu a vývoje společnosti Epson.

Spolehlivost při nízkých nákladech

Nižší náklady na tisk díky inkoustovým kazetám velikosti XL
Tyto inkousty nabízejí skvělý poměr kvality a ceny. Jsou dodávány samostatně a stačí tedy nahradit jen tu barvu, kterou jste právě spotřebovali. S inkoustovými kazetami velikosti XL navíc můžete tisknout až 550 černobílých a 470 barevných stránek.

Originální balení Epson EasyMail
Online nákupy inkoustu lze pohodlně doručit domů v našem balení EasyMail. A navíc jsme obal navrhli tak, aby byl dostatečně kompaktní a vešel se do většiny poštovních schránek. Žádné zbytečné cesty pro vyzvednutí zásilky.

Proč používat originální inkoust EPSON?

Nízké počáteční náklady jsou přirozeně lákavé, ale pokud skončíte s vadným produktem, může to být z dlouhodobého hlediska nákladné zklamání. Můžete si být jisti, že repasovaná nebo kompatibilní inkoustová kazeta bude fungovat? A co když nakonec strávíte více času a peněz opětovným tiskem dokumentů, které nejsou dostatečně kvalitní při prvním výtisku? Na inkousty jiných výrobců se navíc nevztahuje záruka společnosti Epson. Pokud poškodí vaši tiskárnu, může být záruka neplatná.

Vice se můžete dočíst na oficiálních stránkách EPSON.

Specifikace

Inkoust je vhodný pro zařízení Expression Home XP-2200, Expression Home XP-2205, Expression Home XP-3200, Expression Home XP-3205, Expression Home XP-4200, Expression Home XP-4205, Workforce WF-2910DWF, Workforce WF-2930DWF, Workforce WF-2935DWF, Workforce WF-2950DWF

Balení
Typ balení Jednotlivé balení
Technologie
Obsah 1 x 8,9 ml Černá
Zkratka 604XL
Symbol Ananas
Velikost XL

Parametry

Celkový objem náplně (ml)8,9
Výtěžnost kazety (počet stran)500